The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рокооо,ще има ли среща в Благоевград на 23.11.2008г.?

#1
Привет на всички от югозапада!! Tongue Ще се събираме ли на 23.11.2008 г. в Благоевград, за да знам как да си планирам времето? Ако искате може да ми дойдете на гости в Кюстендил! А какво стана с идеята за Боровец?
Reply

#2
Привет на всички от югозапада!! Tongue Ще се събираме ли на 23.11.2008 г. в Благоевград, за да знам как да си планирам времето? Ако искате може да ми дойдете на гости в Кюстендил! А какво стана с идеята за Боровец?
Reply

#3
yani Wrote:Привет на всички от югозапада!! Tongue Ще се събираме ли на 23.11.2008 г. в Благоевград, за да знам как да си планирам времето? Ако искате може да ми дойдете на гости в Кюстендил! А какво стана с идеята за Боровец?

Ами направо се съберете в Кюстендил - какво толкова?! Big Grin
Идея: Може да направиш "Благоевградска среща в Кюстендил" например. Big Grin
Така ще споделиш нашия опит от "Пловдивска среща в Раковски" или на варненци от "Варненска среща във Вълчи дол" Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#4
yani Wrote:Привет на всички от югозапада!! Tongue Ще се събираме ли на 23.11.2008 г. в Благоевград, за да знам как да си планирам времето? Ако искате може да ми дойдете на гости в Кюстендил! А какво стана с идеята за Боровец?

Ами направо се съберете в Кюстендил - какво толкова?! Big Grin
Идея: Може да направиш "Благоевградска среща в Кюстендил" например. Big Grin
Така ще споделиш нашия опит от "Пловдивска среща в Раковски" или на варненци от "Варненска среща във Вълчи дол" Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#5
Е тя моята идея е същата, да направим срещата в Кюстендил! :wink: Тъкмо ще събера и съмишленици от НАШЕ СЕЛО! Може и клуб да учредим :ctf: Затова подхванах тази тема :mrgreen: Заповядайте!!
Reply

#6
Е тя моята идея е същата, да направим срещата в Кюстендил! :wink: Тъкмо ще събера и съмишленици от НАШЕ СЕЛО! Може и клуб да учредим :ctf: Затова подхванах тази тема :mrgreen: Заповядайте!!
Reply

#7
То не пречи да си спретнете Кюстендилска секция и с Благоевградчани да се разберете ... като дойде време за "югозападна среща", на юг от СФ-то - един път да е в Благоевград, един път да е в Кюстендил!
Айде стискаме палци, а ако има време /хубаво/ и възможност - ще наобиколиме новосформиращата се
КЮСТЕНДИЛСКА чета! :ctf2:
Reply

#8
То не пречи да си спретнете Кюстендилска секция и с Благоевградчани да се разберете ... като дойде време за "югозападна среща", на юг от СФ-то - един път да е в Благоевград, един път да е в Кюстендил!
Айде стискаме палци, а ако има време /хубаво/ и възможност - ще наобиколиме новосформиращата се
КЮСТЕНДИЛСКА чета! :ctf2:
Reply

#9
Айде бре, Рококо кажи дали ще има среща в Благоевград, и къде Arrow
Reply

#10
Айде бре, Рококо кажи дали ще има среща в Благоевград, и къде Arrow
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)