The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
А аз си мислех че намирането на радиатор е трудно

#31
Иво не си ме ядосал ти а другите колеги с техните постове няма да коментирам повече защото е безмислено.Аз ти писах колко ще ти струва ако си навит ела сервиза се намира на ботевградско шосе 397 GSM 0888 930594

#32
Иво не си ме ядосал ти а другите колеги с техните постове няма да коментирам повече защото е безмислено.Аз ти писах колко ще ти струва ако си навит ела сервиза се намира на ботевградско шосе 397 GSM 0888 930594

#33
Едно време се казваше "Помощ - обслужват ни"

#34
Едно време се казваше "Помощ - обслужват ни"

#35
[quote="galin dizela"]Иво не си ме ядосал ти а другите колеги с техните постове няма да коментирам повече защото е безмислено.Аз ти писах колко ще ти струва ако си навит ела сервиза се намира на ботевградско шосе 397 GSM 0888 930594[/quote
Все пак мерси,но вече ми го смениха :ctf2:
А що не каза по рано че си в София?Аз чета ли чета Т-ърговище.... Big Grin Big Grin Big Grin

#36
[quote="galin dizela"]Иво не си ме ядосал ти а другите колеги с техните постове няма да коментирам повече защото е безмислено.Аз ти писах колко ще ти струва ако си навит ела сервиза се намира на ботевградско шосе 397 GSM 0888 930594[/quote
Все пак мерси,но вече ми го смениха :ctf2:
А що не каза по рано че си в София?Аз чета ли чета Т-ърговище.... Big Grin Big Grin Big Grin

#37
Чета чета и не ми се вярва ,хъъъ
На Жоро и Мевдо мога да кажа нещо:
"Ще наемете толкова персонал ,че да може да обслужите клиентите"
На никой не му е приятно да чака с дни и да го връщат
Работата лесна или трудна трябва да се върши господа

С най-добри чувства

#38
Чета чета и не ми се вярва ,хъъъ
На Жоро и Мевдо мога да кажа нещо:
"Ще наемете толкова персонал ,че да може да обслужите клиентите"
На никой не му е приятно да чака с дни и да го връщат
Работата лесна или трудна трябва да се върши господа

С най-добри чувства

#39
Така е Здравко но когато човек се е специализарал в нещо и си има достатачно работа защо да приема да прави нещо което никога не го е правил и ще му отнеме време колкото да направи две коли например.А това с наемане на още хора не решава проблема защото те какво ще правят само с такива пипкави неща ли да се занимават.Колко коли в месеца ще доидат за такива неща а и колко пари ще вземат тези хора на края на месеца.Така като се замисля нито клентите доволни нито работника в сервиза а ние дето си имаме сервизи оплюти.

#40
Така е Здравко но когато човек се е специализарал в нещо и си има достатачно работа защо да приема да прави нещо което никога не го е правил и ще му отнеме време колкото да направи две коли например.А това с наемане на още хора не решава проблема защото те какво ще правят само с такива пипкави неща ли да се занимават.Колко коли в месеца ще доидат за такива неща а и колко пари ще вземат тези хора на края на месеца.Така като се замисля нито клентите доволни нито работника в сервиза а ние дето си имаме сервизи оплюти.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)