The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Варна 07.12.2008

#11
npackoBko-
Tози твой ник и аватар изтрепаха рибата Big Grin Big Grin Big Grin
Така не съм се смяла от години Big Grin
Добре дошъл тук Big Grin
Reply

#12
npackoBko-
Tози твой ник и аватар изтрепаха рибата Big Grin Big Grin Big Grin
Така не съм се смяла от години Big Grin
Добре дошъл тук Big Grin
Reply

#13
Тъй като на 6 ти и 7 ми ,ще има тестово представяне на XC60 във Варна имам процедурно предложение.

Който има желание да дойде във неделя от 11.00 часа на паркинга на Техномаркет до Метро.
От там да направим колона и да отидем до паркинга на Метро,където ще е представянето,организирано от Мото Пфое.

После дружно към Терапията ,а от там на Никовата къща.
Reply

#14
Тъй като на 6 ти и 7 ми ,ще има тестово представяне на XC60 във Варна имам процедурно предложение.

Който има желание да дойде във неделя от 11.00 часа на паркинга на Техномаркет до Метро.
От там да направим колона и да отидем до паркинга на Метро,където ще е представянето,организирано от Мото Пфое.

После дружно към Терапията ,а от там на Никовата къща.
Reply

#15
Аз съм навит, ако не ни дадат да го тестваме поне ще направим сеирче Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#16
Аз съм навит, ако не ни дадат да го тестваме поне ще направим сеирче Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#17
преди 3-4 години ,когато тоя от аватара ми беше в детцкии сад и едвам бръщолевеше ,една от учителките го попитала с мазен глас : какво работи тати....? а нашия :ами той кЛаде кУли" :roll: :roll: :roll: Big Grin
идеята на Кангалов е СУПЕР !Пазете тая кола от мен ! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
идеята и избора на мястото на Варненското МП е идеална !като гледам няма да имаме проблема с паркирането на колегите софиянци..........пък се сещам че имаме и конуси на разположение .Мога да отида малко по- рано и да :завладея "някои друг квадрат :!: :lol: А?
А не е ли време члена на УС да помисли за МЕДИИТЕ? :?: :?: :?: :wink:
Reply

#18
преди 3-4 години ,когато тоя от аватара ми беше в детцкии сад и едвам бръщолевеше ,една от учителките го попитала с мазен глас : какво работи тати....? а нашия :ами той кЛаде кУли" :roll: :roll: :roll: Big Grin
идеята на Кангалов е СУПЕР !Пазете тая кола от мен ! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
идеята и избора на мястото на Варненското МП е идеална !като гледам няма да имаме проблема с паркирането на колегите софиянци..........пък се сещам че имаме и конуси на разположение .Мога да отида малко по- рано и да :завладея "някои друг квадрат :!: :lol: А?
А не е ли време члена на УС да помисли за МЕДИИТЕ? :?: :?: :?: :wink:
Reply

#19
И аз ще съм на уреченото мястоSmile
Reply

#20
И аз ще съм на уреченото мястоSmile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)