The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Варна 07.12.2008

#31
Гости приемате ли бре??? Big Grin
Reply

#32
Гости приемате ли бре??? Big Grin
Reply

#33
sasho_bg3 Wrote:Гости приемате ли бре??? Big Grin


Никога не сме ги гонили ... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#34
sasho_bg3 Wrote:Гости приемате ли бре??? Big Grin


Никога не сме ги гонили ... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#35
Kangalov Wrote:
sasho_bg3 Wrote:Гости приемате ли бре??? Big Grin


Никога не сме ги гонили ... Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Това беше в кръга на шегата естествено.Ако не ми мине котка път,в 11ч съм на Техномаркет.Живот и здраве ще се видим.
Reply

#36
Kangalov Wrote:
sasho_bg3 Wrote:Гости приемате ли бре??? Big Grin


Никога не сме ги гонили ... Big Grin Big Grin Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Това беше в кръга на шегата естествено.Ако не ми мине котка път,в 11ч съм на Техномаркет.Живот и здраве ще се видим.
Reply

#37
Колеги не ме бройте за неделя - по работа съм извън Варна и сигурно няма да успея да се върна навреме... Cry
Заради бачкане и шефове :gib: няма да сън горд посрещач на новото бижу......... :cussing:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#38
Колеги не ме бройте за неделя - по работа съм извън Варна и сигурно няма да успея да се върна навреме... Cry
Заради бачкане и шефове :gib: няма да сън горд посрещач на новото бижу......... :cussing:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#39
Аз също може би няма да дойда. Ще пътувам в събота до Търговище и там се очертава леко ремонтче - смяна на радиатор и малко заварки по аспуха. А вечерта леко купонче с приятели.
Ако успея да се върна в неделя на обяд ще дойда. Ама се съмнявам, така че да кажа че може и да ме няма.
Reply

#40
Аз също може би няма да дойда. Ще пътувам в събота до Търговище и там се очертава леко ремонтче - смяна на радиатор и малко заварки по аспуха. А вечерта леко купонче с приятели.
Ако успея да се върна в неделя на обяд ще дойда. Ама се съмнявам, така че да кажа че може и да ме няма.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)