The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко смех. Размисли за секса 18+

#21
VolvoFan Wrote:
Mishell Wrote:Тъй ли??? И кое е то?.....То секса и парите движат света, така или иначе 8)

Кликни горе на "свали", че нещо не можа да качи снимката като хората.
Ааа, така ли!?!?!!! Питам се ако световното е нонстоп, през цялото време ли ще гледате?..... Или ще ни счупите вибраторите Big Grin Confusedhock:
"Вкараха ли? - Не. - Тогава аз ще вкарам!".....
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#22
Mishell Wrote:
VolvoFan Wrote:
Mishell Wrote:Тъй ли??? И кое е то?.....То секса и парите движат света, така или иначе 8)

Кликни горе на "свали", че нещо не можа да качи снимката като хората.
Ааа, така ли!?!?!!! Питам се ако световното е нонстоп, през цялото време ли ще гледате?..... Или ще ни счупите вибраторите Big Grin Confusedhock:
"Вкараха ли? - Не. - Тогава аз ще вкарам!".....

Не. Ще ви купим няква по-стабилна секс машина. Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#23
А как ви се струват купетата на Волво за секс? Аз лично имам доста забележки (изключвам комбитата) Мисля, че шведите не са мислили по тоя въпрос. Heart
Reply

#24
не съм много съгласен. зависи за кой модел говориш, ако имаш мерак може да ти дам мойта 850-ка да пробваш Big Grin Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#25
Моделите са изписани под поста ми и единия е точно 850. С тая ракла между предните седалки и тоя скоростен лост... А тавана над задната седалка опира в главата. Веднъж така ми се схвана десния крак...не ща да си спомням Smile
Reply

#26
Helper Wrote:Моделите са изписани под поста ми и единия е точно 850. С тая ракла между предните седалки и тоя скоростен лост... А тавана над задната седалка опира в главата. Веднъж така ми се схвана десния крак...не ща да си спомням Smile

За тази цел имат големи багажници :lol:
Reply

#27
VolvoFan Wrote:
Mishell Wrote:
VolvoFan Wrote:
Mishell Wrote:Тъй ли??? И кое е то?.....То секса и парите движат света, така или иначе 8)

Кликни горе на "свали", че нещо не можа да качи снимката като хората.
Ааа, така ли!?!?!!! Питам се ако световното е нонстоп, през цялото време ли ще гледате?..... Или ще ни счупите вибраторите Big Grin Confusedhock:
"Вкараха ли? - Не. - Тогава аз ще вкарам!".....

Не. Ще ви купим няква по-стабилна секс машина. Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://de.fishki.net/pics9/podbor85_27.jpg">http://de.fishki.net/pics9/podbor85_27.jpg</a><!-- m -->
по въпроса с инженерните решения!!!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#28
Хехехе Smile
Относно темата направи си удобно в Волво ще дам едно изпробвано предложение Smile
Модела е 340 тип "стани да седна/стана" (естествено уютността на затъмнените задни стъкла е почти задължителна) Та на стъки:
1. Измъквате облегалките за главата на предните две седалки. (1-2 мин дори и за начинаещи)
2. (може да се пропусне при крещяща нужда от плътски удоволствия, за сметка на фактор комфорт) Махате волана. (мах 3 мин).
3. Предните седалките в крайно предно и крайно полегато положение. (около 1мин).
4. МНОГО ВАЖНО!!! 1ва или 3та предавка включени + ръчна на 2-3 зъба вдигната. (половин минутка).
5. За най-добър резултат правете като мен носете си дюшече надуваемо с отделно надуваеми елементи (тяло и възглавничка), много е удобно дори и в не бурните нощи, когато съдабта ви налага да спите в колата. та същото това дюшече се слага на задната седалка до изравняване на нивото с вече спуснатите предни седалки. (опитните като мен надуват за 3-4 мин).
6. Сваляне на дрехите. (за НУЛА време)

Оттук натаък работи фантазията...
И между другото аз не съм никак пълничък, но дори и мойте 180 см се чувстват много добре в така направеното ложе Smile
Съвети:
1.За позата "конче" идеално пасват от 158 до 164 см представители на нежния пол.
2.Препоръчвам двата крака на кой да е от участниците да са разположени върху седалките, иначе има опасност от контузии след съприкосновение с ръчна или барчето между двете седалки.

А относно темата храна, може ид а се посмеете малко, ама аз без хляб и без вода/бира не сядам на масата. Месо ям само в надробен вид (демек да не виждам кво има накълцано...),колбаси, скара и друго от месата не ям. Плодовете на корем, стига мързела да ми позволи да си ги приготвя. Картофките в какъвто и вид са ми страст Smile от манджите предпочитам по редките - супи, бульончета и от тоя сорт..
Според мен наистина ако една жена впечетли мъжа с хубаво готвене, той задължително ще се върне поне още веднъж при нея! 8)
Reply

#29
Важното е да имаш гъвкава мадама под ръка Big Grin .
Всичко друго е въпрос на желание.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#30
Хубаво е сред всичките изписани удобства да има и:
бързовар, кафе, захар и цигари, презервативи, аптечка.
Телевизорче, авторадио и музика готова за слушане.
В багажника:
одеало или чаршаф от дебелите, салфетки, носни кърпички, вода за пиене и миене и резервна гума!
ШибИдак - без коментар.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)