The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща СТАРА ЗАГОРА 11.01.2009

#1
За много години на всички които не съм поздравил.Ето че е време и за вторият рожден ден във Волво клуб България и той е на клон Ст.Загора.Втората неделя на Яноари е рожденният ден на нашият клон.Нека всички се чувстват поканени за да отпразнуваме подобаващо.За начало пак ще се съберем във 12.00 на ст.Берое.После нещо ще съм резервирал и ще отпразнуваме денят на Волво във СтЗагора.Моля само да се отбележи присъствие за да се запазят места.И нека постигнатото до тук бъде само част от една дълга традиция във нашият град ЗАПОВЯДАЙТЕ. :mrgreen:
Reply

#2
За много години , живи здрави весели щастливи през новата '09
аз няма да мога да дойда на 11 Cry , защото съм на изпит :evil:
Reply

#3
Там съм! Динко, няма да е лошо да поръчаме торта с надписи( може и с картинка на Волво). Имаш ли някаква идея къде да я поръчаме?
Reply

#4
Тя тортата лесна,ама какво ще чествате... ???

И ако има повод и ще черпите,да идваме и ние ... Big Grin
Reply

#5
Kangalov Wrote:Тя тортата лесна,ама какво ще чествате... ???

И ако има повод и ще черпите,да идваме и ние ... Big Grin

Имат повод имаааат ;-) - една година Волво-клуб клон Стара Загора! Big Grin
Reply

#6
Спокойно Краси тортота вече е поръчана а ще празнуваме ЕДНА година Волво клуб СтЗагора. :occasion6: :occasion6:
Reply

#7
И аз споря с Недялко/Раднев1965/, че правите две години, а се оказва че не съм прав :oops: . Всъщност дали е 1 или са 2 точно в този случай не е от голямо значение. Стига с предисловията.... казанлъшкия клон имаме намерение колективно да ви посетим, ако се промени нещо в плановете ще пишем в темата. Поздрави на всички.
Reply

#8
Една бройка Волво и аз. Big Grin Big Grin Big Grin Предложение за кръчма: " Пегас" Малко, спретнато кръчме , за около 20-30 Волво фенове ( в центъра, до пингвините).
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#9
м*мка му изпита ми е от 10 часа сутринта ако се оправя за 1-2 часа ще бъде чудесно
после от тъпия сливен съм в сз за половин час Wink и дофтасвам при вас че не ми се изтърва рд-то Big Grin

п.п. тряа ли твърдо да кажа дали ще дойда? щот не 100% сигурно ама се пак има надежда
Reply

#10
traffic Wrote:м*мка му изпита ми е от 10 часа сутринта ако се оправя за 1-2 часа ще бъде чудесно
после от тъпия сливен съм в сз за половин час Wink и дофтасвам при вас че не ми се изтърва рд-то Big Grin

п.п. тряа ли твърдо да кажа дали ще дойда? щот не 100% сигурно ама се пак има надежда

Абе ти първо си вземи успешно изпита, пък после ще звъннеш да ти кажем в кое заведение сме се паркирали :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)