The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво850tdi, проблем

#1
Здравейте колеги, казвам се Митко и съм от София. Настъпи проблем с Волвото ми в последствие на който колата спря да пали и така.../няма никакъв живец от страна на акомулатора, а той е на 1 месец/ и в момента няколко дни не е в движение и по всяка вероятност проблема е в тоците, в което естествено не съм сигуренSmile Та питането ми е някой ако може да ме насочи към добър сервиз свързан с тоците на колата. Ако съм се изразил неправилно моля за извинение, спрямо автомобилите съм абсолютно ЛАМЕР4Е Smile
Reply

#2
Urukhay Wrote:Здравейте колеги, казвам се Митко и съм от София. Настъпи проблем с Волвото ми в последствие на който колата спря да пали и така.../няма никакъв живец от страна на акомулатора, а той е на 1 месец/ и в момента няколко дни не е в движение и по всяка вероятност проблема е в тоците, в което естествено не съм сигуренSmile Та питането ми е някой ако може да ме насочи към добър сервиз свързан с тоците на колата. Ако съм се изразил неправилно моля за извинение, спрямо автомобилите съм абсолютно ЛАМЕР4Е Smile
Na parvo vreme shte e po dobre da pomolish niakoi da ti dade tok da zapalish i sled tova da hodish po servizi ;
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#3
Мерси за съвета,но това вече го направих, и колата просто си гасне, като направя опит след това да я запаля без помощи няма никой!
Reply

#4
При всички случаи вземи мерки да заредиш акумулатора на зарядно. Нов-стар - няма значение, всяка една батерия като се разреди докрай, почва да се скапва много бързо и необратимо, ако не я заредиш веднага.
Ако е толкова разреден, акумулаторът се явява огромен консуматор и динамото не успява да му подаде достатъчно ток, поради което не достига такъв до свещите, падат оборотите и дори гасне двигателят.
При зареден акумулатор вече можеш да търсиш утечката, която би могла да бъде и забравени гфарове. След такъв случай веднъж изхвърлих един акумулатор при подобни обстоятелства - забравени фарове и голям студ.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#5
graf_bezuhoff Wrote:Ако е толкова разреден, акумулаторът се явява огромен консуматор и динамото не успява да му подаде достатъчно ток, поради което не достига такъв до свещите, падат оборотите и дори гасне двигателят.

Нали става въпрос за дизел, там освен подгряващи свещи други няма. Ама най-добре майстор да я види или диагностика
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)