The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София - 25.01.2009г. 12ч. пред НИМ

#11
Там съм Smile Айде да измислим кръчма вярно или нещо след това, много са ни постни срещите от към организация. То лесно да кажа, нали Big Grin Big Grin Просто напоследък нямам никакво време, има и какво да обсъдим, хайде някой друго от УС-то освен мене и Вили няма ли да се включи!?
Reply

#12
graf_bezuhoff Wrote:Имам още едно предложение:

След НИМ да се вдигнем до Перник на Кукерския фестивал.

Колега, мисля, че фестивала е петък и събота.
Reply

#13
ivanmblaster Wrote:
graf_bezuhoff Wrote:Имам още едно предложение:

След НИМ да се вдигнем до Перник на Кукерския фестивал.

Колега, мисля, че фестивала е петък и събота.

И неделя:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.infotourism.net/story.php?storyid=3947" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.infotourism.net/story.php?storyid=3947</a><!-- m -->
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#14
Дааа, графа е напълно запознат ... фестивала е до неделя :!: Групите са под номера и са разпределени в двата дни. Днес минаха едните, утре са останалите и след това закриването на фестивала. Аз до преди малко бях там. Гледах минаването и изпълненията на няколко от групте за днес, та мога да кажа, че заслужава да се види, за това ...

ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ЗАПОВЯДАТ :!: :!: :!:

Има кебапчета, вино и други екстри на корем в съчетание с яка музиката и неспирни танци ... бе веселбата е пълна... Big Grin Big Grin Big Grin

Между другото утре мисля да се весна на срещата Smile , та ако има желаещи направо ще ги съпроводя до центъра на Перник. От една страна, да не се лутат в града, от друга, да помогна при намиране на места за паркиране, че центъра е блокиран от полиция и днес беше лудница, а места почти нямаше... :wink:

И все пак за желаещите давам един жокер, в случай, че утре не се видим на срещата ... паркинга на Кауфланд е добро място за паркитане. Близо е до площада, намират се места за паркиране, а и е удобно после за измъкване в обратна послока... :wink:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#15
Confusedpam1: Confusedpam2: Данго, много як аватар, страшен!
Reply

#16
Срещата вече е започнала и ние ,останалите неприсъстващи на нея
тайничко ви се радваме и мааалко завиждаме Smile
Наздраве и чакаме репортажите от нея !
Reply

#17
Да не забравите да се възползвате от възможностите,на новата Галерия...
Reply

#18
Силно страдам, че не дойдох! Като си взема книжката ще дойда, обещавам!
Reply

#19
Е що не свиркаш... щеше някой да мине и да те вземе, даже и за мен нямаше проблем да мина, стига да се беше обадил предварително. А тя книжката нека си излежава присъдата Big Grin, това не пречи ти да си в компания на много и все готини клубари... :wink:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#20
Несериозници!
Не ме подкрепихте за Перник и кукерите! Насмалко да ме отпишат от Безухофф клуб!
Положението беше на косъм, но го спасихме...
Малко снимки, за да съучаствате поне малко:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=1548" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=1548</a><!-- l -->

А това трябва да се види!

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=1566" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=1566</a><!-- l -->

Послепис:

Галерията ме кефи много! С лекотата на добавяне на снимки, с възможността лесно да се правят подгалерии. С визуализацията на снимките после.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)