The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРИЗНАНИЕ ЗА ВОЛВО ХС60

#41
Колеги много жар давате нещо Big Grin , автомобилостроенето не е това което беше преди години, вече всичко ползва и купува горе долу от едни и същи производители възли и агрегати, само корубите са по различни,за най новите автомобили няма немско няма шведско всичко вече е с евтин материял, миналата седмица карах цял ден чисто нов пасат в Германия е няма такава евтина изработка нищо общо със старите модели, навигацията приличаше на евтин таблет от кауфланд а таблото скърцаше на паветата зверски :?: за старите и новите волва няма какво да говорим, еми извинявайте ама като отвориш вратата на xc60-ката и малко ми лъха на евтино въпреки хубавия интериор, това е едните возят дървено но са здрави, другите са комфортни но трошливи, абе рано или късно всички стават опел
Reply

#42
Iliev Wrote:Нека разграничаваме нещата.
Когато казваш, че едно нещо е по-добро от друго правиш директно сравнение, без да влагаш лични емоции и вкусове.
Когато казваш, че на теб нещо ти харесва повече от другото - това вече е ПЕРСОНАЛЕН ВКУС и неможе да заклеймяваш другото, най-малкото защото оценката ти не е обективна. Казваш - като гледаше... можеше евентуално, вероятно, навярно, може би да е по-добре, а Smile е, аз не говоря от позицията на гледащ мечтател, а на каращ


Да, така е аз направих директното сравнение и избрах XC60, защото е по- добрия автомобил от Q5, а дали това е мое мнение или всеобщо въобще не ме интересува. Това, което ме интересува как аз се чувствам в дадена кола и какво получавам за прарите си! За теб избора може да е различен, но предполагам, че и теб не те интересува, защото си избрал Q5 по- някава причина.

За гледащия мечтател си сбъркал човека, аз говоря от позицията на каращ, така че няма смисъл да ми се праскаш толкова, изхвълянията тук не помагат. Потърси си някой в България , който не може да си позволи XC60 и върви му ги разправяй тези на него Wink
Volvo For life!
Reply

#43
shenti_bul Wrote:Колеги много жар давате нещо Big Grin , автомобилостроенето не е това което беше преди години, вече всичко ползва и купува горе долу от едни и същи производители възли и агрегати, само корубите са по различни,за най новите автомобили няма немско няма шведско всичко вече е с евтин материял, миналата седмица карах цял ден чисто нов пасат в Германия е няма такава евтина изработка нищо общо със старите модели, навигацията приличаше на евтин таблет от кауфланд а таблото скърцаше на паветата зверски :?: за старите и новите волва няма какво да говорим, еми извинявайте ама като отвориш вратата на xc60-ката и малко ми лъха на евтино въпреки хубавия интериор, това е едните возят дървено но са здрави, другите са комфортни но трошливи, абе рано или късно всички стават опел
Абсолютно споделям написаното от колегата. Отидох в МП и огледах новото С80 , е какво да кажа вътре от интериора лъха на много долнопробни пластмаси, които учудващо много приличат на интериора на Хюндай i 20 напълно нисък клас автомобил от който имам преки впечатления. Отделно старата 80-ка е по-добра като материал на изпълнение (не като визия!!!) а и не е тайна, че още по-старите модели са с доста по-високо качество на влаганите материали, няма пластмасови калници, няма еко ВОЖА така де кожа Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#44
Е-е, чак пък на Хюндай...... Всички знаем, че при новите коли това е така, но стил има и то достатъчно. Ясно е че няма да получиш кожата която си получавал преди 20 години, но затова колите в днешно време са по финансово достъпни за хората и по- еко френдли предвид материялите вложени в тях.
Моят шеф си купи чисто ново Дискавъри 4 и брои 75k паунда за него и няма да ти опиша, там каква е свинщина при нещата, които си загатнал. Въпреки огромните пари които харчиш получаваш невероятна евтиния вътре, но.......


Поздрави
Volvo For life!
Reply

#45
Някои ползвал лие вериги, и какви на XC 60 ?
Reply

#46
Ас намерих само това <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.escadra.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BD%D1%8F%D0%B3-Thule-K-Summit-XL-SUV/i101.htm">http://www.escadra.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... V/i101.htm</a><!-- m -->
Reply

#47
kris13 Wrote:Ас намерих само това <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.escadra.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%BD%D1%8F%D0%B3-Thule-K-Summit-XL-SUV/i101.htm">http://www.escadra.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... V/i101.htm</a><!-- m -->

Аз бих ти препоръчал следния вариант - отиваш до най-близкото Метро и си купуваш комплект най-обикновени за 25-30 лв.според размера на гумите с които си в момента и които ще ти свършат същата работа - на всяка кутия с вериги пише за какъв размер гуми стават. И после разликата до половината от сумата която ще дадеш за Тhule - то ми я пращаш с Еконт. Така и ти и аз ще имаме по един подарък за Коледа Wink .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#48
Всичко добре, ама кое им е лошото на Тhule ???
Reply

#49
kris13 Wrote:Всичко добре, ама кое им е лошото на Тhule ???

Не са лоши - напротив,просто мисълта ми беше че разликата в цената на едните и другите вероятно е съществена а и двата вида ще ти вършат еднакво добра работа,не мисли че обикновените се слагат трудно,след две сухи тренировки ще си шампион. Е вече за гъзарията че си с точно този тип Thule спор няма,но поне аз не съм на принципа че "гъзарията топли". Разсъждавам тука по твоя казус,нищо повече, а ти си постъпи както решиш. Просто зададе въпрос и аз ти давам моето мнение.Поздрави.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#50
Wink

   

A Тhule ще ти легнат някъде на около 600лв. Sad :o Confusedhock:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)