The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
допълнителна информация за изгодното волво 850

#1
Здравейте колеги,като пусках обявата онзи ден, ме прекъснаха и не можах да напиша нищо за колата-МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ! Сега малко по-вече инфо.
VOLVO 850 GLE 2.0 1995г. 126 к.с. тъмносиньо комби /по талон колата е 1997г./
борд.комп.,полукожен салон,ел.стъкла/предните само/ел.огледала,климатик,алум.джанти,платена Г.О.за 2009г.
ВОЛВОТО не е в перфектно състояние- има малко външни забележки.Двигателят е добър, имам проблем с делкото, но колата е в ход. УТРЕ ЩЕ КАЧА И СНИМКИ.МИСЛЯ ДА И ТЪРСЯ 2000лв.НЕ МИ СЕ СМЕЙТЕ АКО ВИ СЕ СТРУВА МНОЖКО НО КАТО ГЛЕДАМ КАКВИ ТАРАЛЯСНИЦИ ПРОДАВАТ ЗА ТЕЗИ ПАРИ,МИСЛЯ ЧЕ Я ДАВАМ ИЗГОДНО
АКО НЯКОЙ ИСКА ДА МЕ ПОСЪВЕТВА НЕЩО ДРУГО ИЛИ ДА ПИТА НЕЩО ЗАПОВЯДАЙТЕ. БЛАГОДАРЯ ВИ! тел. 087439073
П.П. КОЛАТА СЕ НАМИРА В СИЛИСТРА
Reply

#2
http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topm...f1=details
Reply

#3
колега интересувам се от щората за багажника и джантите ако искаш да ги продаваш.Между дугото объркал си телефона си -още една цифра трябва
Reply

#4
0887439073
Reply

#5
здравейте колеги.имам волво 850 ТДИ-2,5.светна ми лампичката на таблото жълта,с зелено триъгълниче и в него гръцката букжа Ланда.Какжо да правя.Предварително благодаря.
Reply

#6
dimov Wrote:здравейте колеги.имам волво 850 ТДИ-2,5.светна ми лампичката на таблото жълта,с зелено триъгълниче и в него гръцката букжа Ланда.Какжо да правя.Предварително благодаря.

Отиваш на диагностика и ще ти кажат какъв е проблема. Лампата светва когато имаш проблем/грешка в ел. системата. Я някой датчик е издал и те така. Успех
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)