The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпросче

#1
здравейте колеги.имам няколко въпроса към вас.интересува ме как се сваля арматурното табло на 850 94г. съшто ме интересува дали мога да сложа мотор 2000кб 210кс на моята която е 96г 126 коня и какво трябва да прехвърля освен мотора и компа
Reply

#2
Освен мотора и компа ще трябва да прехвърлиш и половината ел инсталация, можеби и скоростаната кутия тампоните на мотора и нещичко по окачването :oops: :oops: :oops: . А за таблото има доста изписано използвйа търсачката на сайта :wink: :wink: :wink:
Reply

#3
за таблото намерих как се сваля само горната част а на мен ми трябва да сваля цялото
Reply

#4
Във раздела съвети има една тема направи си сам вътре има смяна на изпарител на климатик с прикачен фаил изтегли си го това е упътване как се сваля целия кокпит.
Reply

#5
ddxdd Wrote:Във раздела съвети има една тема направи си сам вътре има смяна на изпарител на климатик с прикачен фаил изтегли си го това е упътване как се сваля целия кокпит.
благодарско .ще сварши работа
Reply

#6
valentin73 Wrote:
ddxdd Wrote:Във раздела съвети има една тема направи си сам вътре има смяна на изпарител на климатик с прикачен фаил изтегли си го това е упътване как се сваля целия кокпит.
благодарско .ще сварши работа
Ако не се оправиш пиши на лично ще ти обясня ; ако решиш да сменяш мотора , аз имам такъв 211кс със всичко необходимо +ск.кутия.
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)