The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цени на консумативи V40 1.9 TD F8QT

#1
Здравейте колеги ,колата е V40 97г. двигателят е 1.9 TD на Рено F8QT интересува ме дали някой може да ми каже цените на консумативите и има една ролка с пружина на нея незнам как се казва че нищо не разбирам,най вече тя ме интересува колко парици е.Благодаря преварително.
Reply

#2
Ако говориш за това на снимката по-долу е: ремъчен обтегач, пистов ремък=> Volvo part N 30812354

С цената за сега не мога да ти помогна...


Attached Files Thumbnail(s)
   
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#3
dango_ Wrote:Ако говориш за това на снимката по-долу е: ремъчен обтегач, пистов ремък=> Volvo part N 30812354

С цената за сега не мога да ти помогна...
Да колега,за него става въпрос.
Reply

#4
Никой ли не може да помогне Cry
Reply

#5
моята е смениха 168,00лв със 20% отстъпка --ДиН Пловдив. колко платих за труд обаче не мога да ти кажа.
Reply

#6
Тъй като аз сменях такава ролка, цената само на пружината с амортисьорчето в нея е 110 лева. Ролката струва 60 лева, а целия обтегач комплект е 280-300 лева. Частите са купени от магазин за Рено. Сменя се много лесно. Разхлабваш двата болта на обтягащата планка, сваляш ремъка, развиваш болта на конзолата на обтегача /с шестограмен ключ/,, сваляш стария и монтираш новия обтегач, нахлузваш ремъка, натягаш обтегач и това е. Важното е при покупката да гледаш да не ти дадат обтегач с диаметър на ролката по-малък от 60 мм. Защото има и с 50 мм. , а при него ремъка ще ти дойде дълъг и няма да се обтегне. Цялата работа отнема 10 минути.
Reply

#7
Благодаря колега ::beer::
Reply

#8
На мен преди 2 седмици ми струваше 260лв + 30лв труд в сервиз в кв. Надежда в София . При мен проблема беше - ремъка леко играеше около 1100 оборота.
Reply

#9
И при мен е така колега
Reply

#10
Здравейте,
работя в магазин за части- обтегачът от снимката с производител ФЕБИ Германия струва 282 лева, с 15% отстъпка ще стане на 240 лева.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)