The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Русе 29-ти март 2009 г 12:00 ч на МЕТРО

#11
Ако не е нахално и ние бихме искали да се включим в срещата, стига да не ви притеснява това че сме по на 40 години :oops:
Животът е твоята тетрадка...В нея ти имаш свободата да пишеш глупости, лъжи или...просто да скъсаш страницата.
Reply

#12
Годините пък абсолютн нямат никакво значение , и ние не сме първа младост , но ни свързва една марка коли VOLVO.Заповядайте ще ни бъде приятно да се запознаем.
PASSAT B4 2.0
Reply

#13
ВИДЯХТЕ ЛИ ВЛЕКАЧИТЕ НА АКВА ЦИРКА? ПО ВОЛОВ НАГОРЕ МИ ДРЪПНА / БЯХ С 2.3 ГЛУПАВИЯ МОТОР Smile)/
Reply

#14
Ivaila Wrote:Ако не е нахално и ние бихме искали да се включим в срещата, стига да не ви притеснява това че сме по на 40 години :oops:
Не трябва да Ви притеснява това. Средната възраст на участниците е далеч над 18 години, така, че - смело. В други форуми биха ви се изсмели, тук не! Заповядайте и ще видите, че има и по-възрастни от вас.
Неделя на Метро по пладне Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#15
Да взема да излъжа жената и да се разходим до Русе и да се паднем "случайно" около 12.00 часа около МЕТРО.... Big Grin :lol: Big Grin
Тони МЕТРО все още там ли е - на изхода на града по пътя за Бяла и София "у десно"...........??? :roll: :wink:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#16
npackoBko Wrote:Да взема да излъжа жената и да се разходим до Русе и да се паднем "случайно" около 12.00 часа около МЕТРО.... Big Grin :lol: Big Grin
Тони МЕТРО все още там ли е - на изхода на града по пътя за Бяла и София "у десно"...........??? :roll: :wink:
Там, там, не са го мърдали. Ако имаш въпроси по пътя - звънкай един телефон.
Ако идваш и имаш възможност преди това да минеш през другаря ����� /Mevdo/ ми кажи, че има да ми праща 3 клубни карти. Ако не - ще ползвам еконта.
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#17
Как ме нарече, че не видях добре...... Big Grin Big Grin Big Grin
Тези постсоциалиатически обръщения са носталгия по миналото. Те могат да събудят нездрави помисли у редица крехки натури в местното Волво общество. Дори могат да формират и размирици на психооснова. Току-виж някоя по-слаба духовно личност посегнала на себе си......с гумено оръжие...което има батерии
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Доцент-майор Мевдо Мевдов - Мевдистия .....
Reply

#18
E az iskate me ne iskate triabva da doida...Smile zashtoto niama koi da dokara supruga mi.....puk i kolata az ia karam i bih iskala da chuia i niakoi osobenosti ot drugi koito upravliavat...drugo si e da ti prepredavat razgovori
Животът е твоята тетрадка...В нея ти имаш свободата да пишеш глупости, лъжи или...просто да скъсаш страницата.
Reply

#19
mevdo Wrote:Как ме нарече, че не видях добре...... Big Grin Big Grin Big Grin
Тези постсоциалиатически обръщения са носталгия по миналото. Те могат да събудят нездрави помисли у редица крехки натури в местното Волво общество. Дори могат да формират и размирици на психооснова. Току-виж някоя по-слаба духовно личност посегнала на себе си......с гумено оръжие...което има батерии
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Доцент-майор Мевдо Мевдов - Мевдистия .....

ам другарю ми как другояче, след като забраниха господин и госпожа Confusedhock:
Reply

#20
Доцент-майор Мевдо Мевдов - Мевдистия ..... Малеййййй става все по лошои и по полицейско.
PASSAT B4 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)