The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D4192T - разпръсквачи ?

#1
Здравейте колеги , загубих листчето с номера на разпръсквачите ми и сега се нуждая от информация ...
Ако някой е сменял и пази данните да сподели , че съм се насочил към смяната им - на 190 х.км са. Помня само че имаше цифрата 4 в буквения ред , което означава че пръскат на 4 градуса .
Също така ще съм благодарен ако ме насочите и откъде мога да ги купя , както и цената им.
Благодаря !

за по сигурно прилагам и VIN номера ми - YV1VW7113VF122694

1,9 TD / 1997 / 66 kw
Reply

#2
Предполагам, че става дума за тези разпръсквачи долу на картинката.
ВАДИС - Part N 8602090 - Позиция 17 на картинката
Намерих инфо за тях, само като каталожен номер на DELPHI - 009R01AA2
Никъде обаче не видях да има описание за ъгъла на пръскане.

Дано да съм ти бил полезен...
   
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#3
Благодаря ти че си намерил време да ми помогнеш ...

Май ще се наложи да отвивам дюзата за да видя какво точно пишеше на разпръсквача .
Reply

#4
Опа , намерих си архивите . Ето това което пише на мойте разпръсквачи ( на дюзите на ГНП )    

Майстора каза да гледам цифрата 4 ( 4 градуса ) а буквите след нея можело и да са други - веднъж така е станало и нямало проблеми .


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#5
ПОПРАВКА КЪМ ГОРНИЯ ПОСТ :


РАЗПРЪСКВАЧИТЕ СА LUCCS RDN 4 SDC 6878
Reply

#6
Извинявай колега. Може и да греша, ама това дето е на снимката май не е разпръсквач. Прилича ми повече на клапан /плунжерна двойка/ за ГНП. Това от самите дюзи ли го извади или е от помпата?
Reply

#7
тези снимки съм ги правил преди няколко месеца когато бях при майстора . За първи път виждах такава част ... помпата не е разглабял - това го извади от дюзата и е разпръсквача с някаква втулка отгоре... ето още няколко снимки.

Днес бях в един сервиз на РЕНО - дадох им три различни номера , по ВОЛВО , по ДЕЛФИ и от самия разппръсквач ( по ЛУКАС или по ЛУККС не съм сигурен ) и пича само свиваше рамена.След това отидох на една уличка"Симеон" ( известна с магазинчетата си за авточасти и един търговец сравнявайки ги в два каталога и един комп. на помощ успя да ми ги намери по БОШ - 49 лв.бройката - утре ще ги доставят .

Номера по БОШ е 0 434 250 246


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#8
Точно така, LUCAS RND 4 SDC 6878 D отговаря по каталог на:
1. BOSCH - 0 434 250 246
2. DELPHI - 5643325
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#9
Да попитам, кога се сменят разпръсквачите на определени километри или показват дефект.Зависили от тях разхода, прекъсва ли,не добро изгаряне.И къде в София мога да ги проверя. Благодаря и лек ден на всички.
Reply

#10
dango_ Wrote:Точно така, LUCAS RND 4 SDC 6878 D отговаря по каталог на:
1. BOSCH - 0 434 250 246
2. DELPHI - 5643325
Само да допълня. На мен преди два дни ми проверяваха дюзите и майстора ми преписа номера от разпръсквачите. Даде ми следния номер LUCAS RDN 4 SDC 6878D 20 ERF. Не знам чий номер е правилен На мен ми е написал RDN, а при теб е RND.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)