The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
термо датчик за инжекциона 940GLT

#11
nocalled Wrote:абе минах днес и през некакви дето имаха табела бош на магазина / на козлодуй някъде/ но казаха че нямали. а според мен просто не можаха да намерят мотора /B234F/ там дето търсеха.
пак ще се пробвам в бош.
намерих и в един сайт дет ефри споменаваше - 25$ и некви пари за доставка се дават.

но май е най сигурно да го сваля и с него да се разхождам по магазините
обаче!
не се сетих майстора да питам да ми го покаже
и сега къде да го търся за да го сваля проклетия му датчик?!

ако некой знае да каже, ама по като за индианец така.

Провери в Бош, на ул. Сребърна 3-9 , там им е централния офис но не продяват на части лица, а само на дистрибутори, но в същия блок има магазин на един от дистрибуторите, дори и да го нямат все пак Бош е близо. Това се намира, като патуваш от бул. Черни връх по посока околовръстното и на кръстовището на зоологическата завиваш на дясно, подминаваш първата пряка от дясно и 50м. след това има паркинг пред един бял блок, на който има табели Бош попитай там от каде може6 да си купи6 части за колата,ако не се лъжа магазина е в началото на блока.Това е зайта на Бош.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bosch.bg/bg/company/procurement/index.htm">http://www.bosch.bg/bg/company/procurement/index.htm</a><!-- m -->
Reply

#12
nocalled Wrote:абе минах днес и през некакви дето имаха табела бош на магазина / на козлодуй някъде/ но казаха че нямали. а според мен просто не можаха да намерят мотора /B234F/ там дето търсеха.
пак ще се пробвам в бош.
намерих и в един сайт дет ефри споменаваше - 25$ и некви пари за доставка се дават.

но май е най сигурно да го сваля и с него да се разхождам по магазините
обаче!
не се сетих майстора да питам да ми го покаже
и сега къде да го търся за да го сваля проклетия му датчик?!

ако некой знае да каже, ама по като за индианец така.

Провери в Бош, на ул. Сребърна 3-9 , там им е централния офис но не продяват на части лица, а само на дистрибутори, но в същия блок има магазин на един от дистрибуторите, дори и да го нямат все пак Бош е близо. Това се намира, като патуваш от бул. Черни връх по посока околовръстното и на кръстовището на зоологическата завиваш на дясно, подминаваш първата пряка от дясно и 50м. след това има паркинг пред един бял блок, на който има табели Бош попитай там от каде може6 да си купи6 части за колата,ако не се лъжа магазина е в началото на блока.Това е зайта на Бош.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bosch.bg/bg/company/procurement/index.htm">http://www.bosch.bg/bg/company/procurement/index.htm</a><!-- m -->
Reply

#13
nocalled Wrote:абе минах днес и през некакви дето имаха табела бош на магазина / на козлодуй някъде/ но казаха че нямали. а според мен просто не можаха да намерят мотора /B234F/ там дето търсеха.
пак ще се пробвам в бош.
намерих и в един сайт дет ефри споменаваше - 25$ и некви пари за доставка се дават.

но май е най сигурно да го сваля и с него да се разхождам по магазините
обаче!
не се сетих майстора да питам да ми го покаже
и сега къде да го търся за да го сваля проклетия му датчик?!

ако некой знае да каже, ама по като за индианец така.
А ето и телефон на магазина
Киров
ул. Сребърна №3-9
тел. 962 5807
факс 962 5807
Reply

#14
nocalled Wrote:абе минах днес и през некакви дето имаха табела бош на магазина / на козлодуй някъде/ но казаха че нямали. а според мен просто не можаха да намерят мотора /B234F/ там дето търсеха.
пак ще се пробвам в бош.
намерих и в един сайт дет ефри споменаваше - 25$ и некви пари за доставка се дават.

но май е най сигурно да го сваля и с него да се разхождам по магазините
обаче!
не се сетих майстора да питам да ми го покаже
и сега къде да го търся за да го сваля проклетия му датчик?!

ако некой знае да каже, ама по като за индианец така.
А ето и телефон на магазина
Киров
ул. Сребърна №3-9
тел. 962 5807
факс 962 5807
Reply

#15
От този бош - магазин съм си взимал някой неща - доволен съм.
През другия ми майстор и за по тънко същото нещо ми го взима - на него му правели отстъпки!

п.п. подгревни свещи, маркучи излишна нафта и др. дребни неща.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#16
От този бош - магазин съм си взимал някой неща - доволен съм.
През другия ми майстор и за по тънко същото нещо ми го взима - на него му правели отстъпки!

п.п. подгревни свещи, маркучи излишна нафта и др. дребни неща.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#17
Efri 740 Wrote:От този бош - магазин съм си взимал някой неща - доволен съм.
През другия ми майстор и за по тънко същото нещо ми го взима - на него му правели отстъпки!

п.п. подгревни свещи, маркучи излишна нафта и др. дребни неща.

Ефри,
няма да е зле да вкараш този адрес на БОШ - централата им и дистрибутора (магазина) в темата "Магазини, сервизи, морги части Волво"
Reply

#18
Efri 740 Wrote:От този бош - магазин съм си взимал някой неща - доволен съм.
През другия ми майстор и за по тънко същото нещо ми го взима - на него му правели отстъпки!

п.п. подгревни свещи, маркучи излишна нафта и др. дребни неща.

Ефри,
няма да е зле да вкараш този адрес на БОШ - централата им и дистрибутора (магазина) в темата "Магазини, сервизи, морги части Волво"
Reply

#19
Колегата много точно е описал магазина, но когато аз им се обаждах ми казаха да мина и през сервиза им/има големи табели БОШ/ на околовръстното - намира се в дясно след пресечката за Драгалевци, посока Симеоново.
Reply

#20
Колегата много точно е описал магазина, но когато аз им се обаждах ми казаха да мина и през сервиза им/има големи табели БОШ/ на околовръстното - намира се в дясно след пресечката за Драгалевци, посока Симеоново.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)