The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на 850??

#21
BOCK GT1 Wrote:За тест-драйв знаеш къде да дойдеш. Big Grin
Веднага ще ти бъде предоставено едно 850 комби с най-подходящия мотор - 2.5 10V 140к.с.
Автомат при това.
За останалото -> той, Бойч ще каже, че е извратено. Tongue
Хахаха знам знам къде да дойда Big Grin .При първа възможност ще намина да видим как се кара 850 и дали ще ми хареса повече от 460 Big Grin
Reply

#22
Колега миналата седмица на горубляне видях една бяла 850 - 2.0 20V седан с клима ел. пакет и т.н. 96 г. Смайващо запазена личи си, че е пазена и гледана кола - и салона и външно изтглежда прекрасно пича я дава за 3800 с екотакса. Може да и направиш тест - аз врътнах няколко кръгчета и квадратчета и бях очарован. Ако имаш желание - иди и виж. Бих я взел веднага, ако не беше време за данъци, а и две коли са ми много!
Reply

#23
plamib Wrote:Колега миналата седмица на горубляне видях една бяла 850 - 2.0 20V седан с клима ел. пакет и т.н. 96 г. Смайващо запазена личи си, че е пазена и гледана кола - и салона и външно изтглежда прекрасно пича я дава за 3800 с екотакса. Може да и направиш тест - аз врътнах няколко кръгчета и квадратчета и бях очарован. Ако имаш желание - иди и виж. Бих я взел веднага, ако не беше време за данъци, а и две коли са ми много!
Бих отишъл,но няма смисъл като нямам в момента пари :oops:
Reply

#24
А как седат нещата с газовите инжекциони?По специално за 2.0 126к.с. и 2.0 20В.Може ли да се сложи като е 5 цилиндров двигатела ??
П.П.Може да е тъп въпроса ама грам не разбирам от тия газови макар,че В40-ката е с газов инжекцион Big Grin
Reply

#25
Грижи нямаш с инжекциона, само дето се слага за шестак....
Не знам как е по Софията, но при нас в Пловдив е някъде към 1800лв. :roll:
Reply

#26
Може и да се разминем при такава цена с газовия инжекцион :roll:
Reply

#27
когато проучвах газификация на предното / 850, 2000см3, 126 кс / ми казах, че понеже е с два вала задължително се слага газов инжекцион. цената беше около 2000 лв. като се има предвид, че това беше преди 3-4 години, ми се вижда странно цените да са паднали само с 200 лв, но кой знае може и така да е. газта е винаги актуална
Reply

#28
Преди време аз проучвах цените и мисля , че най-ефтиния вариант беше около 1500 лв.
Зависи от модел и марката на ГИ.
Потърси в интернет има много марки ГИ и много фирми които слагат.
Reply

#29
bvolvo Wrote:Преди време аз проучвах цените и мисля , че най-ефтиния вариант беше около 1500 лв.
Зависи от модел и марката на ГИ.
Потърси в интернет има много марки ГИ и много фирми които слагат.
За това има време Big Grin Аз първо да взема колата пък на татък ще му мисля Big Grin
Reply

#30
Здравейте! Искам да попитам, ако 850 комби бъде натоварено кляка ли много или има нещо, което помага в някаква степен да се избегне това, например амортисьори, за да не се разбият праговете, при минаване през бордюр или по черен път. Питам, защото смятам да я ползвам от време на време така и не знам какво може да и се случи. Разбира се нямам предвид постоянно каране по черен път, а няколко пъти на 3 -4 месеца.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)