The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво не ви се нрави...(интериор)

#21
Kangalov Wrote:
pachopacho Wrote:Като недостиг мога само да отбележа, че колкото ниши да има, жабка и т.н. няма място за бутилка от 1,5л вода :oops:

Има решение на този проблем.Бутилката я поставяш в багажника,през пластмасите покрай вратите прекарваш маркуче от медицинска система и го провисваш малко преди дръжката на водача.Слага се и възвратно клапанче(като не е в употреба,да не се лее вода).Когато Ти се пие ,просто захапваш шланга и действаш..... Big Grin Big Grin Big Grin

Това подобрение да вземем да го предложим на производилтелите ли.... :? :? :? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#22
pachopacho Wrote:Като недостиг мога само да отбележа, че колкото ниши да има, жабка и т.н. няма място за бутилка от 1,5л вода :oops:

Затова пък на центалната конзола между седалките има място за две по 0,5л. Big Grin Big Grin Big Grin ,тука вече като добавим че при всяка по рязка маневра падат и обикновенно отзад и ако ги няма децата да ми ги подадат вече става недостатък Big Grin Big Grin Big Grin .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#23
За да не оспамим темата да кажа и аз че и при мен S 40/96 нещата са абсолютно еднотипни. Тъй като не пуша пепелника ми е най-малкия дерт. Това с пластмасите го имам естествено и аз но определено не ми се занимава. Оказва се, че крушките по вентилацията са изгорели бая отдавна ала и за там си требе майсторлък, време и търпение каквито не ми се намират в момента. Нещо в екстериора - тия чистачки са много криви - особено пасажерската само маже и гали изобщо никакъв натиск та се наложи силово да поогъна малко техниката Big Grin
Инак си имам отзад две сгъваеми детски столчета със подлакътник, но за съжаление от пред няма такъв при мен, а пък на тези които съм виждал седи някакси ... нелепо Big Grin
Плюша ми нищо че е на 12 и повече години си е супер с две три дупки от бивши пушачи. Возил съм се в на Ого кожения салон и си е драма - с панталон не можеш да си намериш място на седалката по завоите, а лятото ти щави г..за от слънчасването - мерси!
А и волана си се лющи като за световно, няма шега. После вервай като показва на километража 180 хил. км. ... а, и като стана въпрос за километража ... много вяло осветление, а и на него можеше поне 280 вместо 240 да пишеше :headbang:
Reply

#24
Какво не ми се нрави ли?
1. Не ми се нрави, че вместо да карам V50 от 08г., карам V40 98г. (миналия век) :evil:
2. В интериора не ми се нрави, че подредбата на таблото, макар и измислено интуативно, е сякаш от зората на 90-те когато за екстра се смяташе КАДЕТТ (чисто нововнесен, с неизбила все още ръжда Big Grin ). С тия ръбове сякаш карам автобус, а не Волво.
3. Осветелнието в цялото купе е измислено по възможно най-абсурдния начин - с лампички в плафоните, където ги има само във Волво и при нужда от смяна - волю - неволю отиваш при аверите от МП Confusedhock: .
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#25
Ами аз като се замисля няма нещо,което да ме дразни в мойта С-40ка.Все едно е правена по мой избор Big Grin
Reply

#26
При мен дразнещо е, че са използвали изкуствена кожа в салона и лятно време въпреки, че е светла запарва.
460-ката беше също с полу-кожа и то черна, но естествена и лятно време не запарваше ... :roll:

Виждам, че темата е за недоволствата ни само от интериора, но все ме глождеше мисълта ,че коментирахме нещо подобно и по-общо за недоболствата от Волвото, което караме, като цяло преди време: http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...&sk=t&sd=a

За улеснение на най-любознателните Smile
Reply

#27
mongoose Wrote:Затова пък на центалната конзола между седалките има място за две по 0,5л. Big Grin Big Grin Big Grin ,тука вече като добавим че при всяка по рязка маневра падат и обикновенно отзад и ако ги няма децата да ми ги подадат вече става недостатък Big Grin Big Grin Big Grin .

Не падат... до половината са "натикани" в неободимите за тях места и се придържат от уплътняващи гуми. За да излезе от там, трябва да съм или по таван(опази Господи), или да се приземявам от някой спящ полицай :lol:
Reply

#28
mongoose Wrote:
pachopacho Wrote:Като недостиг мога само да отбележа, че колкото ниши да има, жабка и т.н. няма място за бутилка от 1,5л вода :oops:

Затова пък на центалната конзола между седалките има място за две по 0,5л. Big Grin Big Grin Big Grin ,тука вече като добавим че при всяка по рязка маневра падат и обикновенно отзад и ако ги няма децата да ми ги подадат вече става недостатък Big Grin Big Grin Big Grin .
Колега то може да има за 2 бутилки по 0,5л,но аз съм с подлакътни и ми е свалена седалката възможно най-ниско (понеже не съм от най-ниските,а и като е свалена ми е по усдобно)ела да се пробваш да сложиш бутилка (каквато и да е).То дори чашка е зорлем да си сложиш :evil: ,но пък съм се примирил,защото подлакътника е много много много голяма екстра Big Grin
Reply

#29
bell Wrote:За да не оспамим темата да кажа и аз че и при мен S 40/96 нещата са абсолютно еднотипни. Тъй като не пуша пепелника ми е най-малкия дерт. ..... Возил съм се в на Ого кожения салон и си е драма - с панталон не можеш да си намериш място на седалката по завоите, а лятото ти щави г..за от слънчасването - мерси!
:headbang:

не само с панталон ами и с пола се лъзга - дами возили се на задната седалка казват че по завоите направо навират краката на тая кожа. ама аз не виждам нищо лошо в това даже обратното :oops: Big Grin :oops: Big Grin
Reply

#30
ogo1 Wrote:
bell Wrote:За да не оспамим темата да кажа и аз че и при мен S 40/96 нещата са абсолютно еднотипни. Тъй като не пуша пепелника ми е най-малкия дерт. ..... Возил съм се в на Ого кожения салон и си е драма - с панталон не можеш да си намериш място на седалката по завоите, а лятото ти щави г..за от слънчасването - мерси!
:headbang:

не само с панталон ами и с пола се лъзга - дами возили се на задната седалка казват че по завоите направо навират краката на тая кожа. ама аз не виждам нищо лошо в това даже обратното :oops: Big Grin :oops: Big Grin

Освен направо да ги качваш без поли колега Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin От личен опит знам че кожа с кожа не се пързаля освен ако не се добави някаква смазка ама тя се продава в едни други магазини.. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)