The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво не ви се нрави...(интериор)

#41
Колега това си е опасно.На мен ми се е случвало от там да изкочи шишето при по рязко спиране и ми се завря под педалите.За това вече я слагам от дясно зад пасажерската седалка пак в краката.[/quote]

Принципно си прав, ако става дума за малките бутилки и за шофьорската седалка. За пасажерската(тази до шофьора)няма никакви проблами. При мен бутилката от 1.5л. си се заклещва доста добре.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#42
Интересна тема Smile Ще се разпиша и аз. Дразнят ме малките ниши или дупки (не знам как да ги нарека) до механизмите за отваряне на вратите. Освен да тикнеш смачкани хартийки и носни кърпички и през останалото време да прашясват, за друго не стават.
Лостът за мигачите ми е неудобен, май е правен за хора с по-големи и дълги ръце от моите. Всеки път, когато трябва да го използвам, протягам пръсти и разгъвам част от ръката. На другите коли, които съм карала, го включвах с едно движение на палеца. :?
Двете малки рафтчета под жабката и волана - къси, плитки, на странни места. Идея си нямам какво може да се тикне там, че и да не падне по време на каране.
Engineered to enjoy Volvo

Volvo 440 1.7i , 102 Нр, 1992
Volvo V40 1.9D , 115 Нр, 2002
Reply

#43
В тия ниши аз си складирам точно мокрите кърпички, които ползвам. И тъй като по-големите дупки не побират минерална вода, в тях просто складирам големи пакети мокри кърпички Smile

Не ми харесва, че нещо пластмасите по таблото около радиото или климатроника се разжужаха - около 1500 оборота,когато се включва турбото е доста дразнещ звука...
Reply

#44
Аз имах предвид малките плитки ниши. В тях голям пакет кърпички не влиза. Само употребявани кърпички, хартийки, евентуално мобилен телефон, стига да не падне. Smile
Engineered to enjoy Volvo

Volvo 440 1.7i , 102 Нр, 1992
Volvo V40 1.9D , 115 Нр, 2002
Reply

#45
Именно :wink: Отпред си слагам старите кърпички там. На задните врати пък съм сложил бамбони лукчета :lol: Друга смислена полза от тях не измъдрих...
Reply

#46
iasku Wrote:В тия ниши аз си складирам точно мокрите кърпички, които ползвам. И тъй като по-големите дупки не побират минерална вода, в тях просто складирам големи пакети мокри кърпички Smile

Не ми харесва, че нещо пластмасите по таблото около радиото или климатроника се разжужаха - около 1500 оборота,когато се включва турбото е доста дразнещ звука...


Х��и-хи-хи-хи-хи!Аз също съм така с малките нишички...............наистина не са помислили от Волво и не са ги направили практични.Тесни,...............а дори Опел Вектра А, от далечната 1995г. е с по-добре направени отвори за багаж и малки предмети.
Аз съм си сложил , както следва:

В ,,джоба на вратата до шофьарската седалка си носа, запалки, мултитуул, а в нишата отляво на самата седалка и химикалка и фенерче.на дясната врата имам внишата ролетка , дезодорант за кола.В Задните врати си носа ароматизатори тип борче и ,както и колегите мокри салфетки от тези за почистване на ръце и специалните за арматурни табла.
В Джобовете на кожения салон на седалките дъргжа гюдерия, ароматизатори , китии с цигари.
Аз съм с полукожен салон(плат и кожа) и забелязвам склонност на плата към износване.МНОГО ВНИМАВАЙТНЕ КАК МИЕТЕ И ПОДДЪРЖАТЕ ПЛАТНЕНИТЕ ЧАСТИ.
Колегите с изцялокажен салон са по-добре.Поддръжката е по-скъпа на салона, но качеството на материалите е друго ниво(по-високо).
При мен в интериора има и друго лошо-дясната ми седалка нещо ужасно скърца на моменти.
понеже доста пиша имам натрапчивото чувство че иначе искращобелия таван(облицовката) когато купих колата е ���������������������������������������������������������������������започнал да потъмнява като че ли.дано си внушавам.
Това да са и кусурите на моята любимка.

Това са пренебрежимо малки коусури пак повтарям.




понеже темата е за интериор я споделете моля колеги, какви препарати използувате за поддръжка на самото арматурно табло.Говоря за чистене, подхранване с някакви спрейове или ,,млека".....
Използвате рли силиконов спрей?Аз се въздържам, но рядко го обработвам.Ако някой използва нека препоръча как и защо?
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)