The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли фенове на Волво в Плевен?

#1
Абе разминавам се по улиците с много Волва, ама още не сме правили никаква среща. Вероятно, никой не е посещавал форума. Ще се радвам, ако направим нещо по вапроса.
Reply

#2
ами действайте
Reply

#3
ами освен като си ходя пак, да ти се обадя за по бира Big Grin
Reply

#4
Трябват малко флаери и визитки, малко реклама, сигурна съм ча ентусиасти ще има. Еме, дали не може да позапратим малко рекламни материали натам?
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#5
gadnia_metal Wrote:ами освен като си ходя пак, да ти се обадя за по бира Big Grin
Да не би да си от Плевен?
Reply

#6
не точно, роден съм и живея в Пловдив. Родителите ми са от плевенско и половината живот ми е минал в онзи край. Сега често прескачам до там, къде сам, къде всички заедно. по точното място е с Брест, общ Гулянци / сега има избори и говорят за него в новините, за инфо на тези който имат нерви да гледат такива глупости /
Reply

#7
gadnia_metal Wrote:не точно, роден съм и живея в Пловдив. Родителите ми са от плевенско и половината живот ми е минал в онзи край. Сега често прескачам до там, къде сам, къде всички заедно. по точното място е с Брест, общ Гулянци / сега има избори и говорят за него в новините, за инфо на тези който имат нерви да гледат такива глупости /
�Брест е култово за региона село. Имам няколко познати от там.
Reply

#8
Big Grin Big Grin Big Grin е сега вече са с един повече :wink:
Reply

#9
gadnia_metal Wrote:Big Grin Big Grin Big Grin е сега вече са с един повече :wink:
Определено има.
Това за бирата е в сила, като решиш да наминаваш.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#10
Да наминавам ли и Аз,че да забучим знамето.?
Или само с бирите,ще направим триангулачна точка,на картата на клуба .... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)