The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Строят тунел под Петрохан

#1
Вижте какви намерения имали от Транспортното Министерство. Аз лично се надявам процедурите да не отнемат 10+ години, а да бъдат завършени в по-близкото бъдеще.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Изграждането на тунел под Шипка е другият приоритет в работата на НАПИ

Строеж на тунел под Петрохан обсъжда транспортното министерство. Той ще съкрати пътя между София и Видин със 100 км., обясняват строители. Вече се правят разчети как да бъде реализиран проектът.

Предвижда се финансирането му да бъде от публично-частно партньорство. Това съобщи шефът на Национална агенция Пътна инфраструктура Янко Янков по време на конференция за развитието на инфраструктурни проекти у нас. Изграждането на тунел под Шипка е другият приоритет в работата на НАПИ.

Източник : www.ipo.bg
Reply

#2
Аха, наближиха избори и се започнаха с великите дела и документи... :?

Тунела под Шипка няма избори на които да не е започван да се строи, Ама все още не съм чул някой да е минал през него... :evil: Сега и за Петрохан започнаха. :gib:
Reply

#3
Аз тия приказки ги слушам от малък Smile
Засега само се надявам да видя и аз някой ден светлината в тунела, че тогава май ще започна да се прибирам след работа в Берковица.
Reply

#4
Обещания Big Grin Big Grin Big Grin
На 42 съм и откакто се помня слушам това.
Дали някога внуците ми ще са свидетели? Big Grin
Reply

#5
Съмнявам се някога това да се случи :roll: ,то читава магистрала няма :evil: ,та камоли тумел :gib:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)