The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nameren defekt

#21
значи,правиа маневра пред блока и изведньж както си бях на 1ва скорост и навит десен волан се чу едно харкане а колата седи на едно място.
Reply

#22
от сервиза казаха,че това е дефект на модела и се случвало.......
Reply

#23
Купил си ново каре,сменено е в сервиз,и то се е счупило...-така ли да разбираме???
Интересно ще е да обясниш подробно 8) !!!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#24
Georgi g V70 Wrote:от сервиза казаха,че това е дефект на модела и се случвало.......
kолега ; - такива филми НЕМА , ти в кой сервиз си ходил , та са толкова компетентни .Кажи да знаем та и НЙЙ да не ходим там .Когато бях по млад и пилех гуми ги сменях с комплект гуми даже , при скок в трап на другиа ден и полуоска ми е изпадала . Та по въпроса ДЕФЕКТА е в задкормилното устроиство и (Пешо ,Гошо и тн. БАШ МАИСТОРА !!!
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#25
kire Wrote:
...Интересно ще е да обясниш подробно 8) !!!
Кире недей сега ще сецнеш нашия майстор на късия разказ така ...
Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#26
значи карето е на два месеца това е ново за мен . Аз не несьм хлапе да пиля гуми. дефекта е в разстоянието пежду карето и главината!!!!!!!
Reply

#27
Да не се окаже, че този дето ти е сменил карето преди два месеца е предизвикал дефекта :?: :?: :?: Confusedcratch:
Reply

#28
Да изкажа две случки, едната е с мен а другата с приятел. На старото 460 се скъса маншона и за около 200 км ми се прецака карето, на мой приятел с пасат така му бяха затегнали карето, че след 10-на километра се откачи. Сега съм с в70 и съм минал 16 000 км за 13 месеца и да чукна на дърво каре не съм сменял.
Reply

#29
Georgi g V70 Wrote:значи карето е на два месеца това е ново за мен . Аз не несьм хлапе да пиля гуми. дефекта е в разстоянието пежду карето и главината!!!!!!!

Kолега, казваш че не си хлапе , ама постовете ти са хлапашки! Не се обиждай ама докато с ченгел ти изкарваме думите от устата , няма начин да ме накараш да се замисля над проблема ти. Защото тези думи хвърлени на вятъра ей така са меко казани несереиозни.Какво значи разстоянието между карето и главината - явно не си достатъчно технически грамотен за да обясниш подобаващо . Не се сърди ама тази сглобка е шлицова доколкото си спомням и е в стегнатост. за какво разстояние иде реч . Между кое и кое - по-точно? Или ти или някой дето ти ги обяснява няма и хабер от авточасти. Няма такъв филм карето да е с параметри като за V 70 / да не казвам че е същото и за 850 / и да не става - или каталога по който са ти го търсили и предложили, или умствения багаж на продавача или този на майстора или нещо друго не е наред. Пак казвам - не се сърди но тука има много хора дето разбират от коли и ако ти им казваш така безапелационно, че има дефект в колата - повярвай ми всички те , а заедно с тях и аз искаме да знаем верно ли е това или не - и понеже сме хора , които можем да си съставим собствено мнение , а не да вярваме безрезервно на някой или нещо МОЛЯ да обясниш първо на себе си и после на нас за какво иде реч. Моля за извинение отново ако с тона си съм засегнал тебе или някого , но войнстващата простотия е нещо което изключително много мразя! Поздрави!
Мевдо
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)