The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продава се!

#1
Продавам Волво 940 2.3бензин; син металик 1996 година. Екстри: автоматик; климатик; ел. стъкла; подгряващи седалки; върви със СД! Цена: 3500лв. за контакти пишете на е-маил: <!-- e --><a href="mailto:filippetrov89@abv.bg">filippetrov89@abv.bg</a><!-- e --> :wink:

#2
Дай малко повече информация и снимки. Ако колата наистина е 1996-а година, с какво турбо е моторът - на ниско (135кс.) или на високо (165кс.) налягане? Един колега от форума търсеше Волво 940 2.3 турбо, а ако твоето е 1996-а, значи със сигурност e с турбо и е такова, каквото колегата с ник Vint_960 си търси.

Ето, виж тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=11&t=8146


Attached Files Thumbnail(s)
   
There's someone in my head but it's not me...

#3
Колега, Ако е удобно дай телефонен номер .Моят е 0888 14 39 76.Ако колата е 2.3 Турбо бих искал да я видя.

#4
От 1996-а година, всички бензинови мотори на 940 са турбо - B230FK и B230FT, а за Италия - B200FT.
There's someone in my head but it's not me...

#5
Извинявам се за грешката. Колата е края на 95та. :wink:

#6
Така, както е тръгнало, скоро ще смъкнеш и до началото на 1991-а :-)

Не искам да ти се бъркам, но ако наистина държиш да го продадеш туй Волво, дай поне малко повече информация и снимки. Аз лично нямам интерес, защото си имам Волво, но досега кола не съм купувал, без да съм я видял на снимки, защото не мога да ходя да огледам на живо всички Волва, обявени за продан.
There's someone in my head but it's not me...

#7
Moxy Wrote:Така, както е тръгнало, скоро ще смъкнеш и до началото на 1991-а :-)

Не искам да ти се бъркам, но ако наистина държиш да го продадеш туй Волво, дай поне малко повече информация и снимки. Аз лично нямам интерес, защото си имам Волво, но досега кола не съм купувал, без да съм я видял на снимки, защото не мога да ходя да огледам на живо всички Волва, обявени за продан
Здравей МОХУ,все още си продавам Английското комби.Тоэи пич vint 960 недаде никакво мнение за моита катафалка дали да се надиавам на някъкъв отговор,дали да търся други алтернативи.Благодаря за поткрепата ти във форума. :wink:

#8
вече няма и смисъл да пращам снимки. колато бе продадена днес Smile

#9
тая 9-ка я вэех аэ хубава е и эа тая цена неможе да се иска повече

#10
Честито! Добре дошъл сред нас!
Каним те и на някоя от срещите на клуба, да споделим радостта от карането на такива хубави коли. Където и когато ти е удобно - София, Пловдив, Стара Загора, Русе, Варна, Бургас, Благоевград. Всяка неделя в някой от тези градове има среща на местните клубове, следи раздела "Срещи" от форума.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)