The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ при покупка

#1
Колеги Эдравейте.От два дни се ровя иэ страхотниа ви форум и получих доста информация.Твърдо съм решил да стана член на клуба,даже вече почнах и с огледи.Днес в Плевен седнах в едно в40-160кс,1998год.Много запаэено по принцип с леки эабелешки от пръв поглед;тампон на двигател май......и леки коэметични такива.Утре патувам эа София да оглеждам и там две в40 по 140кс,1998год .Обаче не поэнавам никого в София и эа това бих помолил някои опитен колега ако има време да удари едно рамо.Почерпката се подраэбира ще е сериоэна Tongue Иэвинете ме ако има правописни грешки щото съм чужденец.Еми това е братя,шо ке биде ке биде. Помогнете .Поэдрав и форума е эа поздравления Tongue
Reply

#2
Аре бре София....
Няма ли кой да насочи човека в "правия път" ? :wink: Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#3
Ми да се обажда - насреща сме :wink:
Reply

#4
Кажете нещо эа насоката в избора.....140 или 160кс нещо като 1997....98год.
Reply

#5
zoran Wrote:Кажете нещо эа насоката в избора.....140 или 160кс нещо като 1997....98год.
Ми при 140к.с. имаш 230 лева данък всяка година, разход 15 градско, 10 извън. Не помня над колко коня се плаща акциз 160 или 163, та бъди внимателен с това.Моето е 140к.с. и ако не беше разхода на бензин нямаше да имам други забележки.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#6
Значи 160 к.с. си е така нареченото малко турбо. Веднъж го покарах малко и се впечатлих от динамиката. Не е акацизно под никаква форма - акциза почва от 164 коня. За данъците си зависи от конкретната община щото си е местен данък май ... За разхода - ми тя моята 1.8 през зимата ми даде до 15 на сто така че няма лошо Smile
Друго си е обаче човек карал извстно време S40 да я покара малко на градско и извън градско, че на тези години вече започват да се обаждат и биалетки и какво ли още не.
Успех с покупката!
Reply

#7
�Аз препоръчвам с турбинката. Иначе данъка в Плевен на 140 кончета е 172 лв. А това дето си го гледал турбото, автоматик ли беше? Че аз като си копувах, гледах едно такова в Плевен с турбина, ама се оплаших от потдръжката на автоматикам и не го взех, но беше много запазено. 1 сиво с ксенон и хубави джанти.
Успех с покупката, и да почваме да се събираме повече фенове от града, че само им завиждам на колегите дето си правят срещи по другите градове.
Reply

#8
Писах толко много преди минути ама нещо се обърках при пускането,щото малко съм скаран с компа.
Та...покупката вече е факт;В40,140кс,климатроник,борд комп.Воэих го от София до Плевен....абе расова кола.От утре по маистори эа това...онова.Колега Грамов дай координати щото много неща не ми са ясни по колата,та да ме кажеш някои неща.
Reply

#9
И големи благодарства эа моралната поддръжка от BOCKGT1 Tongue
Reply

#10
0883327054 утре не съм на работа и с удоволствие, ще ти помогна с каквото мога. Иван се казвам.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)