The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
82 години В О Л В О---- Парадна колона

#1
Вчера на поредната варненска среща се роди идея. Да отбележим 82 години от пьрвият
серийно излязъл автомобил Волво от завода.
Идеята е следната-Тъй като 14 се пада делничен ден! А на 18 събота сутрин се
организира среща с преспиване в село Ветрен
Да съвместим тръгването с парад от морска гара до Мотопфое.
Ще помолим за съдействие Мотопфое да изпратят техни представители
и рекламни материали Моля за вашето съдействие и идеи.
Престижната шведска автомобилна марка.doc
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#2
Предложението е интересно.
Аз предлагам тръгването да е от сервиза на Мевдо,
хем там ще има къде да спрем без проблем,хем началника
ще ни напрви безплатна проверка на машините
Съвета ми е да не занимаваме Общината и Полицията с клоната от волва,
за да избегнем излишната бюрокрация и съответните неудобства и т н
Да не забравим че преди тръгването на Ветрен е добре нужните продукти за купона вече да са закупени
така че предлагам (отново) при Мевдо , всеки който ще участва да остави някой лев (например 30лв)
за да могат нещата да се закупят по-рано същия ден.
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#3
Ами както коментирахме вчера, гос'ин Майора може да се чуе с господата от Мото Пфое и да се разберат, дали фирмата иска да поведе колоната с възможно най-много от техните тестови автомобила, с рекламните надписи, като например S 80, C 70 и XC 60.
Ако ни уважат с цялата си гама нови автомобили, спокойно мога да съм на края на колоната да бипкам като на сватба. :ctf: Big Grin :lol: Big Grin
Относно идеята съм и с двете ръце "ЗА", но мисля че можем да обсъдим и варианта за тръгване от Катедралата. Тъкмо по-вече граждани да видят колоната, преди тръгването ни и съответно предизвикането на по-голям интерес, с цел естествено, популяризиране на марката VOLVO.
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#4
и аз съм ЗА тръгване от сервиза на Мевдо ,ако има хора от МотоПфое ,можем да завършим на тяхния паркинг ......в тяхното кафе Big Grin И от там ------към "сребърна" ОЛЕ!
Reply

#5
Искренно ви завиждам, дано да си изкарате хубаво с тез пеликани :angel8:
PASSAT B4 2.0
Reply

#6
Възможно е меруприятието да се отрази и в местните вестници, а защо не и телевизия. Ще бъде една добра реклама за клуба и ( В О Л В О ) като цяло. :ctf: :ctf2:
Reply

#7
Очакваме представителната фигура в лицето на Мевдо да ни иформира за решението на Мото Пфое. Заявете участе за предварително преброяване. Пеликаните ни чакат :wink:
Reply

#8
Cry
Reply

#9
Интересно е как идеите с щампа VOLVO ,не получават никакво внимание в
нашият прекрасен волво _форум.
Защо така бре хайвани Big Grin
Явно колона няма да има ,по важно е да идем да закупим продуктите за срещата във Ветрен
да се наплюскаме :angry4: и напукаме :angry5:
Нищо , здраве да има ,next time Big Grin
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#10
И защо така, нали ще напазарим в петък, а в събота сутринта може да се съберем при Севдо и да направим колоната до МП.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)