The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Холандски газов инжекцион G3

#1
Здравейте!
Има ли някой, който кара с това чудно газово изпълнение? Надявам се да има такъв понеже нещо не мога да го разбера моя. Беше ми казано, че си пали на бензин и после автоматилно си превключва на газ. Но два пъти вече ми се случва да ми свършва бензина и после няма палене, а на газ не пали - търси си бензина. Ще кажете, че не слагам бензин - напротив, но просто не мога да преценя колко време карам всъщност на бензин. От там не мога да засека никакъв реален разход. Втория път като свърши бензина си беше по време на дълъг път след 20-тина минути и повече шофиране, през което би трябвало да е била на газ. Никаква лампа не ми светва за гориво. Датчика за гориво уж ми показвал като съм на газ колко газ има, като съм на бензин - колко бензин. Вече силно се съмнявам кога какво ми показва. Ходила съм на преглед за газовото, правих паспорт и т.н. Всичко си беше наред. Как да разбера кога превключва на бензин и кога съм на газ? Ще бъда благодарна на хора с реални идеи. Скоро ще се местя в София, така че приемам специалисти и за там.
Благодаря предварително!
Ако нещо не е ясно, ще се опитвам да дообяснявам, доколкото мога.
Just a single word... VOLVO

V40  1.8i   1998   115кс 
V70  2.4T  2004  200кс
Reply

#2
това заводско изпълнение ли е?Имам предвид газовата, защото аз така го разбрах.
Reply

#3
Мисля, че не е заводско изпълнение, но е монтирана в Холандия, доколкото разбрах при купуването на колата.
Just a single word... VOLVO

V40  1.8i   1998   115кс 
V70  2.4T  2004  200кс
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)