The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Русе 28-ми юни 2009 г

#1
Колеги, предлагам който има желание да се видим в неделя на атракцион "Дунавско село". Който не знае - това е на х. Приста, на мястото на някогашния мотел "Явор" - зад ТИР паркинга, който е преди изхода за Бяла.
   
   
Часът е същия - 12:00 часа.
Не съм пазил места, защото не знам колко бройки, но ако не работи или изникне нещо, ще идем другаде. Ако някой не се ориентира за мястото - да звънка. Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#2
мисля че го знам къде е но ако не ми мине котка път този път се надявам да съм там
Reply

#3
vil4an76 Wrote:мисля че го знам къде е но ако не ми мине котка път този път се надявам да съм там
А дано не ти мине котка път и да дойдеш, че като гледам засега сме си само с теб двама :mrgreen:
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#4
tonyfireman Wrote:Колеги, предлагам който има желание да се видим в неделя на атракцион "Дунавско село". Който не знае - това е на х. Приста, на мястото на някогашния мотел "Явор" - зад ТИР паркинга, който е преди изхода за Бяла.
Часът е същия - 12:00 часа.
Не съм пазил места, защото не знам колко бройки, но ако не работи или изникне нещо, ще идем другаде. Ако някой не се ориентира за мястото - да звънка. Smile

Ех...ако бяхте по-близичко до София... :?:
Reply

#5
Ще видя в какво състояние ще съм, че ще женим едни приятели предната вечер. Иначе и аз съм навит, но не обещавам още.
Reply

#6
За съжаление успях да се събудя към 5 след обяд и пропуснах. Какво стана със срещата, проведе ли се? Колко хора бяхте? Снимки има ли?
Reply

#7
Няма да ти кажем , да си пил по малко я :lol:
PASSAT B4 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)