The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Питане за клаксон

#1
колеги имам проблем с клаксона когато не го използвам дълго време и след това ми се наложи не иска да работи.След няколко удара Smile по волана заработва,от какво може да е това и заслужава ли си да се сваля,при условие ,че после трябва да се чистят грешките на СРС
Reply

#2
Мисля, че ако преди това разкачиш акумулатора няма да ти се трупат грешки от СРС. Нека някой друг колега да потвърди или да отрече това.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
Потвърждавам!!!.Клемите на акумулатора "долу",две отверки и 15 мин.за зачистване на пластинките.ВНИМАНИЕ!!! с жичката на "въздушната торба".След като закачиш всичко по кормилото тогава слагаш клемите на "тока".Колкото до грешките няма страшно. Big Grin
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...f=6&t=5067
Ако стигнеш до триене на грешки в прикачения файл от 17 стр. нататък е интересно.Да ме извиниават администраторите(модераторите) но него намерих на кирилица.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#4
а как се сваля самия волан
Reply

#5
Караш на ред Smile Почваш от капаците дето са под волана,после сваляш ВНИМАТЕЛНО "въздушната торба" Big Grin и ще видиш контактите на бибитката.Първо откачаш клемите на акумолатора!!!Болтовете на въздушната торба са откъм арматурното табло.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)