The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Бургас-09.08.2009 паркинга на Метро 12ч.

#11
Миме,не знам с какъв костюм беше,ама и аз не те видях Big Grin Big Grin Благодаря на всички които уважиха събитието.Специални благодарности на гостите от Варна-Станислав и очарователната му приятелка Светли.На мен специално тази среща много ми хареса.Приятна компания,добро прохладно заведение сред природата(Ростик,на Минералните бани бяхме,но в съседния ресторант Big Grin )Появиха се хора които не бяха идвали от месеци .Имаше и нови фенове на марката.Явно като е лошо времето и не може да се ходи на плаж се събираме доста повече хора.Дано и занапред да продължава така.
Reply

#12
Срещата беше върхът , много хубава раздумка стана а заведението беше много приятно и прохладно .
Но имаше един малък недостатък , другия път ще си взема винтоверт за да можем да направим дълга маса Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin (масите на заведението бяха завити с винтове към пода Big Grin Big Grin Big Grin ).
Reply

#13
sasho_bg3 Wrote:Миме,не знам с какъв костюм беше,ама и аз не те видях Big Grin Big Grin Благодаря на всички които уважиха събитието.Специални благодарности на гостите от Варна-Станислав и очарователната му приятелка Светли.На мен специално тази среща много ми хареса.Приятна компания,добро прохладно заведение сред природата(Ростик,на Минералните бани бяхме,но в съседния ресторант Big Grin )Появиха се хора които не бяха идвали от месеци .Имаше и нови фенове на марката.Явно като е лошо времето и не може да се ходи на плаж се събираме доста повече хора.Дано и занапред да продължава така.

Къде са картинките???
Радвам се за доброто ви изкарване!!!
Reply

#14
s-s-s-nake Wrote:
mimivolvo Wrote:Само исках да попитам ...................как да съм облечена Big Grin Big Grin ?За катастрофи или за манастир. :mrgreen: :mrgreen: Там съм УРААА :lol: :lol: !

Май си си сложила "костюм невидимка", защото аз не те видях Smile
Неразбирам......-някакъв проблем ли предизвика моето неявяване??????????
Човек незнае следващата минута какво го очаква ...........Ако толкова бързате да ви пусна една снимка и аз да не идвам ..............................????????????
Reply

#15
Е чак толкова едва ли бързат колегите Big Grin Някои от тях са мноооого търпеливи. Просто се шегуват. Пък и разбираемо е все пак всеки нов съфорумец да предизвика интерес, особено ако е колежка. Все пак сме едно прекрасно малцинство Tongue Tongue
Reply

#16
Да Миме,ние просто се шегуваме :wink: .Не се връзвай толкова.Сигурен съм че си имала някакъв ангажимент.

Рости,чакаме някой да се сети да пусне тема в галерията.
Reply

#17
Снимките вече са в галерията Smile Big Grin
Reply

#18
Бреее! Супер сте!
Гледам, Краси е разходил своя батмобил! Голяма красота!...
Добре, че поне на снимка мога да видя него и Волвото му, че ми домъчня за постовете му тук!...
А, защо, бе, калпазани, липсват снимки от софрата? А?! Да не сте се мацардисали до толкова, че ви е срам да се покажете? Wink
Reply

#19
Благодаря Вили.
Ростик,и аз си мислех че има снимки от софрата,но явно фотографката е забравила да снима Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#20
:oops: :oops: Сашо, и аз това се чудих ...Smile . Има нещо вярно май :roll: , но обещавам реванш :mrgreen: :mrgreen: .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)