The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДУПКА = Човешки живот

#11
присъединявам се към инициативата. дано само не остане като добра идея
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#12
присъединявам се към инициативата. дано само не остане като добра идея
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#13
И аз съм с Вас! Казвайте с какво да се помага! Каквото е по възможностите ми го считайте за свършено!
Reply

#14
И аз съм с Вас! Казвайте с какво да се помага! Каквото е по възможностите ми го считайте за свършено!
Reply

#15
Проблема е и във изпълнителите
които са вързани с възложителите,
а поръчките са големи
и има "нужда" от НЕкачествени ремонти и кръпки
които поддържат цели фирми и
служат на определени интереси...

Айде стига....
Има и банер вече..!

[Image: dupkite04.gif]
Reply

#16
Проблема е и във изпълнителите
които са вързани с възложителите,
а поръчките са големи
и има "нужда" от НЕкачествени ремонти и кръпки
които поддържат цели фирми и
служат на определени интереси...

Айде стига....
Има и банер вече..!

[Image: dupkite04.gif]
Reply

#17
Здравейте, колеги! Съгласен съм, че безобразието по пътищата трябва да спре. Всеки от нас се сблъсквал с последиците от разбитите пътища, някои дори са били в опасност в стремежа си да предпазят возилото си от сериозни поражения. Други са платили доста по-висока цена. Но само да се говори и недоволства не е решение на проблема, не е решение и безцелното обиждане и псуване на всички власт имащи с отношение към този проблем. Ако всички сме единодушни, че това не трябва да продължава, ако всички сме на мнение че е крайно време да се погледне на въпроса с по-голяма строгост и внимание трябва да има единност. Нека ръководствата на авто-клубове у нас намерят начин да се съберат и обсъдят този проблем, дано да се присъединят и управителните тела на траснпортните фирми. Да бъде изработена обща декларация, която да обедини всички наши искания и ясно да покаже общото ни недоволство от окаяното състояние на пътищата по които сме принудени да шофираме. Тази декларация да бъде разпратена до парламента и президента, МВР, МТС, МРРБ, НСОРБ и т.н. Да се получи разрешение и да се осъществи протест, който да придаде поне някаква тежест на нашето искане. Винаги има начин да се постигне целта по културен и цивилизован начин, стига всички да бъдем едини и да се изправим срещу институционалното безхаберие в България.

Боян Симеонов
Член на Рено Клуб България
Reply

#18
Здравейте, колеги! Съгласен съм, че безобразието по пътищата трябва да спре. Всеки от нас се сблъсквал с последиците от разбитите пътища, някои дори са били в опасност в стремежа си да предпазят возилото си от сериозни поражения. Други са платили доста по-висока цена. Но само да се говори и недоволства не е решение на проблема, не е решение и безцелното обиждане и псуване на всички власт имащи с отношение към този проблем. Ако всички сме единодушни, че това не трябва да продължава, ако всички сме на мнение че е крайно време да се погледне на въпроса с по-голяма строгост и внимание трябва да има единност. Нека ръководствата на авто-клубове у нас намерят начин да се съберат и обсъдят този проблем, дано да се присъединят и управителните тела на траснпортните фирми. Да бъде изработена обща декларация, която да обедини всички наши искания и ясно да покаже общото ни недоволство от окаяното състояние на пътищата по които сме принудени да шофираме. Тази декларация да бъде разпратена до парламента и президента, МВР, МТС, МРРБ, НСОРБ и т.н. Да се получи разрешение и да се осъществи протест, който да придаде поне някаква тежест на нашето искане. Винаги има начин да се постигне целта по културен и цивилизован начин, стига всички да бъдем едини и да се изправим срещу институционалното безхаберие в България.

Боян Симеонов
Член на Рено Клуб България
Reply

#19
100% ЗА
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#20
100% ЗА
Volvo - гарантирано приключение
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)