The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Подгряване на странични огледала!

#1
Ето дойде есента и както можеше да се очаква сутрин огледалата изпотени, ама яко! Включвам си аз подгряването ама нема, само задно стъкло изсъхва.
Ако някой има представа къде да проверя и какво, бушон, кабел, куплунг много ще съм му благодарен.
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#2
Ето дойде есента и както можеше да се очаква сутрин огледалата изпотени, ама яко! Включвам си аз подгряването ама нема, само задно стъкло изсъхва.
Ако някой има представа къде да проверя и какво, бушон, кабел, куплунг много ще съм му благодарен.
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#3
На мен не ми работеше десния "подгрев" направих следното
свалих стъклото на огледалото,излиза с пластмасата на която е
залепено тя е с 4 двойни щипки малко се напъва но не се чупи
и откачаш кабелите на реотана ,при мен имаше напрежение върху тях,остана реотана за което разлепих стъклото и държача много е трудно реотаните остават върху пластмасата. при мен се беше пропукало алуминиевото фолио около клемите и двете. възстанових го по малко странен начин и засега работи .съпротивлението на реотана е 16 ома. после залепих с полиуретан за автостъкла
ако има нещо питай ще бъда по-подробен
Reply

#4
На мен не ми работеше десния "подгрев" направих следното
свалих стъклото на огледалото,излиза с пластмасата на която е
залепено тя е с 4 двойни щипки малко се напъва но не се чупи
и откачаш кабелите на реотана ,при мен имаше напрежение върху тях,остана реотана за което разлепих стъклото и държача много е трудно реотаните остават върху пластмасата. при мен се беше пропукало алуминиевото фолио около клемите и двете. възстанових го по малко странен начин и засега работи .съпротивлението на реотана е 16 ома. после залепих с полиуретан за автостъкла
ако има нещо питай ще бъда по-подробен
Reply

#5
Благодаря за инфото, пробвах се но ме достраша да не счупя огледалото, предполагам на 99% че проблема е този, защото успях да бръкна със сондите на мултицета и ми даде че няма връзка между клемите, някой път като ми остане време ще се пробвам пак, дано да успея без да го счупя.
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#6
Благодаря за инфото, пробвах се но ме достраша да не счупя огледалото, предполагам на 99% че проблема е този, защото успях да бръкна със сондите на мултицета и ми даде че няма връзка между клемите, някой път като ми остане време ще се пробвам пак, дано да успея без да го счупя.
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)