The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Избор на бъдещото ми Волво

#31
благодаря ви страшно много колеги за пълното съдействие и съпричастност...дано скоро се сдобия с желания от мен автомобил, вие ще сте първите с които ще споделя радостта си
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#32
Само да вметна в случай, че не знаеш.
За да се ориентираш горе долу за километрите на колата и да не слушаш врели некипели гледай:
1. Износването на педалите, кормилото и скоросния лост, шоф. седалка.
2. Износването на спирачните дискове.
Предните дискове - 1мм ръб(износване) означава, че диска е на около 100 хил.км, 2 мм ръб - 200 хил. км. и т.н.
Ако нямат ръб или той е малък, означава, че дисковете най-вероятно са сменяни и колата може би е над 200 хил. км. В този случай преминаваш към задните дискове. Те обикновено се износват двойно по-малко от предните, за това задните дискове с износване 1мм би следвало да са на около 200 хил.км.
Преценката по този метод е наистина относителна, но за полеви условия мисля, че е полезна.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#33
Съгласен съм с Бат Милчо, но има и изключения. Мойта V40 по документи е произведена през средата на 1999 г., но буквата е У, т.е. все едно е произведена през 2000 г. Smile
Reply

#34
Практика е автомобил произведен след средата на годината да се набива знак за следващата година. Тогава ориентир е първата регистрация . Което е по- рано то е Smile
Ключовете също издават много подробности за автомобила и това как и от какъв е каран ... Пластмасата на нашите ключове е много смотана и веднага си личи по нея какво е ставало .
1. Некупувай кола с един ключ - Ако ти дават колата с един ключ най вероятно другия ключ е в окаяно състояние или изобщо го няма и със сигурност колата не е от първи собственик
2. Ако и двата ключа са използвани - ясно е че колата е карана на двойна езда .
3. Ако пластмасата е надъвката захабена или мазна - колата е карана от пацулан.
Смяната на дисковете с някои по- запазени втора употреба не струва толкова колкото новите ключове с базикането на имобилайзера


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#35
друже къде се загуби ... не казваш как е сърбела ... стигна ли до нетърпимото положение Smile кога ще те диспансеризираме Smile)
Reply

#36
ТУКА СЪМ КОЛЕГИ В ПЕТЪК ОТИВАМ ДА СИ КУПУВАМ КОЛА, Я ВИЖТЕ ТОВА, НА МЕН ЛИЧНО МИ ВДЪХВА ДОВЕРИЕ, НО ВСЕ ПАК Е ВАЖНО И ВАШЕТО МНЕНИЕ...


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11258482209789308&f1=details" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details</a><!-- m -->
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#37
Друже ... колата не е 1999 ... със сигурност . Не е твоята кола тази ...
Reply

#38
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11257334972519135&f1=details" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?top ... f1=details</a><!-- m --> бати Милчо я виж тази май ще е тази, поне е от добър стопанин, поне така си мисля от разговора ми с него, всичко сменено и платено, накладки, нови гуми, предница...а и цената е повече от приемлива :wink:
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#39
колеги мисля, че с доза любов и ентусиазъм колата може да се превърне в по добре изглеждащ автомобил...едно пастиране, добри лети джанти, ксенон, двд и колата ще има друго лице...вие как мислете?
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#40
Мерак щом има, всичко става по лесно. На мен лично врачанката по ми харесва и ако до утре все още не е продадена, ще мина да я погледна по отблизо. Нещо подобно може и някой колега от Пловдив да направи ако има време и желание разбира се.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)