The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно колегите които търсят стоманени джанти

#1
Здраветте колеги, на изхода на Стара Загора в посока Димитровград преди последната бензиностанция в дясно има гумаджийница в която преди месец имаше 8 броя стоманени джанти 4х114,3 както и с петте отвора. Аз мойте от там ги взех по 30 лв. парчето. Надявам се да съм Ви бил от полза. Поздрави!
Volvo V40 1.9 D 2001г. D4192T3 Sport Edition 145 HP
Reply

#2
Май ще се ходи събота до тази гумаджийница в Кольо Ганчево. Снощи бях в района и ако знаех щях да отида до нея. Благодаря за инфото колега.

П.П. Колега, 15 цола ли бяха джантите, които си видял?!?
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
Благодаря за инфото,лошото е,че ако отида от София до Ст.Загора ще ми се вържат на цената на която ги продават тук Sad
Дано някой се уреди Big Grin
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#4
Някой ако си търси 14",в Казанлък има на 20лв джантата.


Attached Files Thumbnail(s)
   
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#5
ДОКО Wrote:Някой ако си търси 14",в Казанлък има на 20лв джантата.

Благодаря.Ще го имам предвид, като резервен вариант :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
ДОКО Wrote:Някой ако си търси 14",в Казанлък има на 20лв джантата.
Май сега е моментът да си ги заплюя Smile макар че ще ми трябват чак напролет.
14''' 6.5J, 4 х 114.3 ми трябват. Ако са такива, моля ДОКО да ми напише лично съобщение за да се разберем как да си ги получа.
Благодаря предварително!
Reply

#7
Отидох до тази гумаджийница в старозагорския квартал Кольо Ганчево и си закупих две ламаринени джанти за моето волво 4х114,3х15цола, общо за 60лв. Хората ми казаха, че имат над 3000/три хиляди/ джанти, в това число и за волво. Благодаря на колегата ivanovsz за насочването към този рай на джантите втора употреба :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#8
Аз от <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mobile.bg</a><!-- m --> си намерих преди около 2-3 месеца 4бр. 15-ки 4х114,3 + 4 малко поужулени, но оригинални тасове за 100лв. Прозвънях няколко от тези дето се продават на части и ми върза. Успех на търсещите.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#9
Колеги, нека ако е удобно да помоля някой от вас да даде точните размери за 15" джанти, че трябва да си взема а не съм сигурен за офсета!
Reply

#10
yasho Wrote:Колеги, нека ако е удобно да помоля някой от вас да даде точните размери за 15" джанти, че трябва да си взема а не съм сигурен за офсета!

Здравей колега. Търси оригинални джанти за модела, на които да е щамповано "volvo" размерите са:
отвори-4бр.,междуосово разстояние 114,3мм.,централен отвор 67,1мм., широчина 6J или 6,5J за офсета не съм сигурен, но едва ли се предлагат размери в широк диапазон моите мисля бяха с офсет 44, но не съм 100% сигурен :roll: :oops: .Според мен при ламаринените джанти офсета ще ти е най-малкия проблем.
Аз като намерих вече 15цолови джанти май ще имам проблем с намирането на доста по-тесни и по-ниски гуми, като идеята ми е да монтирам на тях вериги и да ги слагам в багажника, когато има много сняг и ми се налага да минавам прохода Шипка. Както казах, това е идеята ми може пък тази зима да няма много сняг, но аз предпочитам да съм подготвен :wink: Big Grin .Успех в намирането на джанти, наистина са кът.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)