The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за S60

#1
�Привет на всички във форума!
Току що се регистрирах и дори нямам ���������Волво, но пък съм се влюбил в �60-ките! Smile
Ако някои иска може да ми даде няколко насочващи съвета по въпросите, които имам, за което предварително благодаря!
Първо да кажа, че съм се насочил към 2.4 дизеловия мотор(163 коня).
Искам да попитам има ли неща, които са специфични за различни класове на оборудване?
Има ли неща, по които да разбера дали дадена кола е читава или не?
Какво ще ми струва първоначалното обслужване на такава кола и какво ще ми коста да я имам на година(данъци и т.н)?
Може някои да ми препоръча и конкретна кола!
Сърдечно благодаря на тези от вас, които ще ми съдейстат да стана част от Волво-семейството! Smile
Reply

#2
здравей колега!
първо да ти кажа,че избора ти е правилен на 100%. Аз карам s60 d5 163hp,2003. Това ми е трето волво и то не за друго,а защото пробвах и други класове,последно S40,2.0D,136hp,2005. Сам се сещаш,че предпочетох 60ката.
Колата е много бърза и мисля че върви като за поне 180 коня.казвам го защото един приятел има е-клас 2.7cdi,177 коня и определено не е по-бърза от волвото.не съм се гонил с него ,но бих заложил и пари че ще го бия.
Друго-разход-под 5л/100 извънградско и 9 градско при положение че моята е автомат и карам най-вече в задръстванията в центъра.Е за тоя клас и мощност,няма кой да ти предложи по-икономичен автомобил.
Питаш какво да гледаш: 1)не на автомобили от Италия,холандия и белгия 2)да няма вибраци в купето 3)екстри като автом.ск.кутия,ксенон,гсм с-ма,ел сгъване на странични оглед.,подгр.на седалките и кожа са абсолютно задължителни според мен.Фабрична Навигация няма да ти трябва за този модел,защото е несъвместима към всякакви бг карти.
А как да я пробваш, може би най-бързия и функционален тест е като направиш следното: палиш,включваш "D",натискаш газта до край и ако ускориш 0-100 за по-малко от 9сек.и чуваш единствено изчистен звук на ръмжащ двигател без никакви свирения,скърцания и пуфтене,влизаш остро в 2-3 завоя,минаваш през 5 дупки и биеш една яка спирачка.Ако не си чул излишни звуци или виене или чукане и те задоволява тоя тест и получиш добро уверение че километрите са реални и са под 180 хил. то колата би трябвало да отговаря,а и винаги може да я вкараш в МП-за 70лв ако не се лъжа правят диагностика на за всякви грешки и предно окачване.
дано съм ти бил полезен.
Ако търсиш нещо подобно на това което описах ,виж моята може да ти я продам с отстъпка .Текста горе е самата истина,а не беше просто реклама моята кола Smile хвърли един поглед ако искаш <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cars.bg/u13302" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.cars.bg/u13302</a><!-- m -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)