The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Препоръчайте накладки

#11
Питах за Феродо,защото мога да ги взема с намаление.Иначе един приятел ми предложи Pagid.
Reply

#12
roadkill Wrote:Питах за Феродо,защото мога да ги взема с намаление.Иначе един приятел ми предложи Pagid.

Паджид, са добри, но в комбинация с дискове Брембо свирят ужасно, но за сметка на това продължително :twisted: .
Просто трябва правилно да се съвместяват дискове и накладки иначе става симфония :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#13
В последно време наблюденията ми са, че доста хора започнаха да избягват Феродо като марка, защото се появиха ментета на пазара и хората се разочароваха. Но ако имаш доверие на чоека, който ти предлага Феродо с намаление - взимай. Иначе и тук във форума също има кой да ти предложи тази марка накладки...
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#14
В момента съм с TRW , при някои климатични условия спирам като влак(не толкова бавно а толкова шумно).
И хич не ги знам какъв матриал са, но седмица след автомивка джантите си сменят цвета. Като спирачни качества - нямам оплаквания.
Reply

#15
Това лято сменях задни накладки - избора беше "незнамкаквиси" за 30 лв, "Ferodo" за 78 ле (както писаха колегите - без гаранция дали не са менте) и в крайна смета взех от МП за 98 лв оригинални индийски !!!???!!!!! Volvo. Колата си спира перфектно и дори свиренето изчезна след като се поокършха според дисковете.
Ако си разменим по една вещ, всеки от нас ще си остане с една, но ако си разменим по една идея, всеки ще има по две.

V40, 1,8 115 кс, 1998 г , ГИ "Фобос"
Reply

#16
100Y0 Wrote:
roadkill Wrote:Питах за Феродо,защото мога да ги взема с намаление.Иначе един приятел ми предложи Pagid.

Паджид, са добри, но в комбинация с дискове Брембо свирят ужасно, но за сметка на това продължително :twisted: .
Просто трябва правилно да се съвместяват дискове и накладки иначе става симфония :wink: Big Grin .

Ами аз съм с дискове на АП Брембо и накладки на Делфи.
Като комбинация не свирят. Има само еденични случай есен зима и пролет. Явно кото е доста мокро и мръсно влизат боклуци и започват да свирят но след малко спират. Иначе с Делфито педала е мек като... ,както Стойо още по- горе коментира. Иначе си цапат джантите нормално. Делфито го взимам от доверени хора, които са дистрибутори на СКФ, Гейтс и др. Но явно нещо за Делфито са ги "метнали" а съответно и те мен. Но пък опаковката не го подсказва изобщо, че става въпрос за нещо не много читаво...
Reply

#17
Ако можеш да намериш отнякъде комплект дискове и накладки Ate взимай и не се замисляй. По принцип се влагат заводски в доста модели на Волво, но трудно се намират.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#18
100Y0 Wrote:Моето мнение е точно обратно :evil: . Като смених дисковете сложих нови накладки Феродо. Педала на спирачката омекна, като пенсионерски....да не казвам какво и не спираше както преди.Вярно е, меки/сещай се отново за пенсионерския :twisted: /на затова пък прекрасно цапат джантите. След 1500км., върнах старите накладки/които бяха почти нови/ и педала отново се "втвърди" и колата спира перфектно. Лошото е, че не мога да кажа какъв е производителя на накладките с които карам, защото на тях пише САМО на японски. Може да съм попаднал и на менте накладки на Феродо, но споделям как беше при мен. Поздрави.

Стойо, има голяма вероятност въпросните японски накладки да са Akebono за които има по другите форуми доста добри отзиви, но лично аз не съм попадал на такива накладки в магазините.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#19
Възможно е Станчо, но тогава наистина трябва да са оригинални японски, защото сменях задни накладки и купих точно Акебоно, но на тях си пишеше на латиница. От това закупеното от мен Акебоно съм много доволен :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#20
Другия вариант за които се сещам на добри Японски накладки е NK.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)