The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с мигач

#1
Здравейте колеги,
имам странен и дразнещ проблем с десния мигач- често , но не абсолютно винаги , когато го включа започва да цъка дсота учестено зумерът за без колан(без да светва лампичката за колана) и нито мига лампичката на таблото за мигач нито самият мигач свети. това продължава различно - от 1 до 5-6 секунди, което понякога означава, че напрактитика нямам десен мигач. Интересното е, че става само на десен. Идеи?
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#2
На други коли ми се е случвало като изгори крушка на мигач и да мигат учестено,даже по това си го познавам и го търся кой и го сменям,можеби някоя крушка да ти прави беля,купи си една нова и ги смени последователно,днес една и ако пак прави така свалената я сложи на следващата и така докато ги изредиш.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#3
е да, ама то докато цъка учестено реално не мига и после изведнъж си влиза в ритъм и си свети нормално... но нищо не ми пречи да опитам. благодаря ти Smile
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#4
Мдааа, и аз понякога го имам този проблем :lol: .Преди няколко дни сам спря да прави така.И на мен първата ми реакция беше"Айдеее,пак ми изгоря крушка",но от няколко дни няма проблем!Може и някоя крушка да не прави добър контакт.
Reply

#5
Ако цъкането е по-учестено, отколкото за без колан е възможно да има лош контакт в пластините на ключа за мигачите. При изгоряла крушка би трябвало да мига по-учестено индикатора за мигача на таблото и здравата крушка все пак да свети.
Ако си разменим по една вещ, всеки от нас ще си остане с една, но ако си разменим по една идея, всеки ще има по две.

V40, 1,8 115 кс, 1998 г , ГИ "Фобос"
Reply

#6
Цъкането е точно толкова често (поне така ми се струва) колкото на това за ебз колан, а на таблото нищо не свети. Следн няколко секунди всичко се оправя. Как да ги проверя тези пластини? да свалям ключа или ходя на майстор Smile
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#7
Такъв проблем имах със стария Форд - свалих ключа за мигачите, но пласмасите бяха занитени. Разпробих нитовете за да го разглобя и почистих всичко с контактен спрей. Беше си доста прашасало и с нагар по пластините. След това използвах тънки болчета за да го събера отново - заработи като нов.
На Волвото такива издевателства не съм изпълнявал.
Пробвай първо да почистиш цоклите и леглата на всички крушки от страната, където е проблема.
Ако си разменим по една вещ, всеки от нас ще си остане с една, но ако си разменим по една идея, всеки ще има по две.

V40, 1,8 115 кс, 1998 г , ГИ "Фобос"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)