The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Компресия на турбо

#11
viki_ssf Wrote:Ти си го разглобил, но и мен тва чака, преди 3 дни отидих на вилата и като слезнах да си отварям портата и мотора чукаше като разтропан дизел!!! Sad Sad :? :? :? Не знам от какво е но един майстор преди много време ми каза че било нещо разхлабено бутало, и понеже и аз се занимавам с коли (по точно хоби) и ще разглабям моето Т5 240 коня!!!Преди много време чукаше съвсем лекично и при точно определени обороти , постепенно се увеличаваше при тея обороти и сега си е постоянно. Направо си чука мн яко мотора като метал в метал и сега ми е много кофти :x :x , като разглобя, ще споделя за какво става на ? и после вие ще ме светнете къде мога да отида и да си премеря и аз компресията и налягането на турбото!! Ако някой от вас има такава джаджа за компресията и ако му се занимава може да ослужи и да пообменим малко опит!!! Иначе колата си вървеше мн яко и изведнъж се разтропа яко ама яко!!! Нито сум я прегрявал, нито е оставала без масло, явно и е дошло времето!!! Ако някой има и съвет моля да сподели!!!
колега,чука ти пистолен (бутален)болт сигурен съм на 90% другите 10% оставям за биелен лагер а за мерене на компресия ако си от софия ела при мен и 6те ти кажа всичко Smile 6те те консултирам безплатно :wink: тел.0895/828969
Reply

#12
Еи страшни пичове сте и съветите са страшни, а и аз си мисля, че е пистолен болт!!! Утре ми предстои разглабяне и дано свърша през weekend-a, за да мога да кажа закакво става на ? в понеделник!!! Така ми каза и оня майстор, пистолен болт или разхлабена чепупка на коляновия вал!!! Но думите му бяха разхлабено бутало! Ок ще бачкам и дано ми стигне времето да установя какво е но ако е това което казва колегата, кво се прави, ново бутало ли или само пистолен болт или какво?? А иначе съм от софия и като го оправя,(дай боже да е преди НГ) ще ти се обадя и ще се срещнем непремнно!!!
Reply

#13
viki_ssf Wrote:Еи страшни пичове сте и съветите са страшни, а и аз си мисля, че е пистолен болт!!! Утре ми предстои разглабяне и дано свърша през weekend-a, за да мога да кажа закакво става на ? в понеделник!!! Така ми каза и оня майстор, пистолен болт или разхлабена чепупка на коляновия вал!!! Но думите му бяха разхлабено бутало! Ок ще бачкам и дано ми стигне времето да установя какво е но ако е това което казва колегата, кво се прави, ново бутало ли или само пистолен болт или какво?? А иначе съм от софия и като го оправя,(дай боже да е преди НГ) ще ти се обадя и ще се срещнем непремнно!!!
ako e бутало се сменя фтулката на биелата която по принцип е от фосфорен бронз и се носи да се разтърже по стария бутален болт самата фтулка е почти без пари някаде към 10лв.


Ako още веднъж напишеш "Фтулка" с Ф, господин занимаващ се със сервизна дейност, ще ти спра достъпа за известно време .... ей така от уважение към правописа български !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)