The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Болтове за лети джанти

#1
здр колеги купих си лети джанти за моето В40, въпроса ми е трябва ли да си намирам други болтове или тези от железните такива ще станат...нужно ли е да са по дълги или нещо друго има
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#2
НА моита с-ка са еднакви.няма смисал от нови.слагаи и си караи спокоино.ас сам със същите джанти и от опит мога да ти кажа че са и много здрави в сравнение с металните.но си земи секретни гаики!!!! Confusedhock: Confusedhock:
Reply

#3
Колега IVANHOW, не подвеждай колегата!
Болтовете /гайките/ за алуминивите и железните джанти са с различен конус и повярвай ми това е доста важна подробност! Не е никак приятно да видиш, че болтовете са се разхлабили след каране по магистралата със 140км./час. Помисли си го следващия път, като даваш такива съвети.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#4
Добре де ... кога ще го видим това ВОЛВО ... сега и джанти нови ... може да ни хареса нещо ... не го крий толкова
Reply

#5
немога и немога да кача снимки...има единствено няколко от срещата в Добрич, за което благодаря на Здравко :wink:
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#6
кой ти е регистрационния номер?
Reply

#7
с транзитните номера
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#8
ееее Smile и ся кви джанти взе ?
Reply

#9
оригинални модел "Spectra", но както винаги пак немога да кача снимки...все още е актуален въпроса с болтовете, трябва ли да търся други каква е разликата от тези с които е в омента на железните джанти, как да ги разпозная?
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#10
искаш да кажеш като моите ... нови или втора ръка ? за колко пари и колко бяха криви
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)