The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вграден GSM S 60

#11
svdin Wrote:Какво имаш в предвид, че аз от схеми много-много не разбирам Sad ?

Имам в предвид, че най вероятно модула с означение PHM (онова с копчетата до радиото) в схемата която съм дал е за ремонт. :-)
Reply

#12
Tisho Wrote:
svdin Wrote:Здравейте,
колата е 2002 г. и сим картата ми е 2002 год, на Мтел и съм на тарифа.
Съобщението, което излиза е (пиша го на кирилица) аттендере прего...
Като го преведох с Гугъл, това означава "моля изчакайте". Чаках около 7-8 мин и нищо....

Евентуално мисля да пробвам с някоя карта на друг оператор.
Поздрави

Едва ли ще получиш някъкъв по различен резултат...

Пробвай без карта да видиш какво ще напише на дисплея.

Като гледам схемата явно телефона е хванал гората... :roll:
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Пробвах без СИМ карта и изписа същото съобщение....
Reply

#13
svdin Wrote:Пробвах без СИМ карта и изписа същото съобщение....

Ясно. Smile Предполагам дисплея на таблото ти показва останалите работи които трябва да показва (разход на гориво и т.н.)?

Погледни схемата която съм дал. Горе в ляво има едно нещо с означение 11C/29. Това е предпазителя за телефона. той е 10А(да се чуди човек за какво му е на тоя телефон толкоз ток...)
Въпросния предпазител се намира като отвориш предна лява врата, на таблото има капак и под него.    

Махаш ключа от таблото. След което изчакваш малко и вадиш въпросния предпазител. (на схемата съм го означил с червено) чакаш 4-5мин. слагаш обратно и ако не проработи ще трябва да се търси какво му се е скапало на този модул... :roll: :wink:
Reply

#14
Tisho Wrote:
svdin Wrote:Пробвах без СИМ карта и изписа същото съобщение....

Ясно. Smile Предполагам дисплея на таблото ти показва останалите работи които трябва да показва (разход на гориво и т.н.)?

Погледни схемата която съм дал. Горе в ляво има едно нещо с означение 11C/29. Това е предпазителя за телефона. той е 10А(да се чуди човек за какво му е на тоя телефон толкоз ток...)
Въпросния предпазител се намира като отвориш предна лява врата, на таблото има капак и под него.[ATTACHMENT NOT FOUND]

Махаш ключа от таблото. След което изчакваш малко и вадиш въпросния предпазител. (на схемата съм го означил с червено) чакаш 4-5мин. слагаш обратно и ако не проработи ще трябва да се търси какво му се е скапало на този модул... :roll: :wink:

Благодаря ти за имформацията.
Точно така, на дисплея в ляво ми изписва разход,среден разход, за колко км имам гориво и т.н. като въртя ръчката за различната информация на два пъти ми изгасва дисплея като редува останалата информация. Това нормално ли е?
Иначе за телефона, ще пробвам и ще дам обратна връзка.
Още един път - Благодаря!
Reply

#15
svdin Wrote:...два пъти ми изгасва дисплея като редува останалата информация. Това нормално ли е?

Да. И моята (S80) се държи така. Явно е направено ако ти писне от този дисплей да си го спреш. :wink:
Reply

#16
svdin Wrote:
Tisho Wrote:
svdin Wrote:Пробвах без СИМ карта и изписа същото съобщение....

Ясно. Smile Предполагам дисплея на таблото ти показва останалите работи които трябва да показва (разход на гориво и т.н.)?

Погледни схемата която съм дал. Горе в ляво има едно нещо с означение 11C/29. Това е предпазителя за телефона. той е 10А(да се чуди човек за какво му е на тоя телефон толкоз ток...)
Въпросния предпазител се намира като отвориш предна лява врата, на таблото има капак и под него.[ATTACHMENT NOT FOUND]

Махаш ключа от таблото. След което изчакваш малко и вадиш въпросния предпазител. (на схемата съм го означил с червено) чакаш 4-5мин. слагаш обратно и ако не проработи ще трябва да се търси какво му се е скапало на този модул... :roll: :wink:

Благодаря ти за имформацията.
Точно така, на дисплея в ляво ми изписва разход,среден разход, за колко км имам гориво и т.н. като въртя ръчката за различната информация на два пъти ми изгасва дисплея като редува останалата информация. Това нормално ли е?
Иначе за телефона, ще пробвам и ще дам обратна връзка.
Още един път - Благодаря!


Пробвах и това и пак същото съобщение "моля изчакайте" Cry Cry Cry
Reply

#17
svdin Wrote:Пробвах и това и пак същото съобщение "моля изчакайте" Cry Cry Cry

Знаеш ли как се демонтира модула?
Ако да свали го и намини през Сф. ще го погледна дали ще може да се оправи.
Reply

#18
Здравей колега,
не прпетендирам за 100% достоверност, но преди да сваляш модула пробвай да махнеш пин-кода на сим-картата от нормален телефон и след това я сложи в колата - всичко зависи от софтуера, на някои просто не не ги разпознава когато имат PIN-код.
Операцията е безболезнена и отнема около минута - успех!
VolvoS40 16V 105hp 1.6i бензин 97г.
Ако една гадост няма никаква вероятност да ти се случи, в края на краищата пак ти се случва!
Reply

#19
здравейте,
мога май да бъда полезен, защото се сбъсквам с този проблем всеки път когато съм в БГ с Волвото ми....
И на мен ми изписваше моля чакайте... и чакайте = да ама чакалнята е на гарата а влака замина Smile
Добре че го разгадах как става това с тел.а .
Карта без ПИН
Слагаш картата в слота, на огасен тел. и колата да не е на контакат.
Контакт --- пускаш тел.а и ти пише моля изчакайте (да ама влака тръгна), като ти го изпише натискаш зелена слушалка на тела (при мен става само със зелената слушалка на волана (незнам защо, ама нещо което работи не се бара°°°) ), Ако случайно нестане гасиш и пробваш пак (При мен не се получава винаги от първият път, ама става най-много от 2рият)
Ако случайно нестане пробвай да нариснеш зелената слушалка 3ти
Шанс Smile
Reply

#20
Здравейте,
махнах ПИН-а на картата и опитах отново, но не стана.
След това направих както е написал колегата Душков, но пак не стана.
При мен надписа моля изчакайте се появява след като натисна зелената слушалка, а не като включа телефона.
Явно има някакъв проблем Sad Sad Sad
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)