The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с врата

#11
Здравейте колеги,
Като чета тази тема не оставам с много добро чувство относно поддръжката на автомобила-искам само да споделя с Вас,че един такъв ограничител в МФ е на цена от около 60 лв.-за какво завяряване говорите?? Всички тук караме отлични автомобили с марката Волво,това нещо се сменява и се продължава напред за още доста години,докато не я заменитие с по-нов модел-примерно))
Поздрави и много,много километри спокойно пътуване!!
Reply

#12
pepito_p Wrote:Здравейте колеги,
Като чета тази тема не оставам с много добро чувство относно поддръжката на автомобила-искам само да споделя с Вас,че един такъв ограничител в МФ е на цена от около 60 лв.-за какво завяряване говорите?? Всички тук караме отлични автомобили с марката Волво,това нещо се сменява и се продължава напред за още доста години,докато не я заменитие с по-нов модел-примерно))
Поздрави и много,много километри спокойно пътуване!!
Колега при мен проблема не е в обтегача!Той си работи и всичко му е ОК!Проблема ми е че се отвари ушето за което се захваща обтегача (на самото купе).
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#13
Да кажа и аз че съм сменял и двата ограничителя (не мисля че се наричат обтегачи ).
Интересното е че и двата са абсолютно еднакви и в зависимост от това на коя врата го поставяш
трябва само да се завърти на 180''.
Аз закупих моите от моргата за по 10лв парчето.
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#14
Разбирам,извинявам се ако има нещо. Моето волво е на 460 000 км и няма такива проблеми в колоните,левият ограничител имаше проблем ,но се разреши с нов.
Reply

#15
И аз имам съшият проблем, но от това, което видях по картинката не мисля, че ще се оправя сам Smile . Ще посъбера малко "парички" и ше питам дали им се занимава в серзиза в Щутгарт(Студ. град)
STAY TOP GEAR! Membership # 00399
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)