The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фенове на спорта

#11
емии сега зимата му настапван газта на завойте и мята задница без ръчна спирачка а през лятото си имам друго Big Grin
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#12
740 Wrote:емии сега зимата му настапван газта на завойте и мята задница без ръчна спирачка а през лятото си имам друго Big Grin

Нека да позная... баварка 320 Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#13
не съм фен на Бмв непозна Big Grin
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#14
Ама си фен на Тошко Дунев Tongue Big Grin . Изплюй камъчето де Big Grin Big Grin Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
Еми се пак е единствения който представя България в този спорт така че няма как дане го подкрепям секи човек харесващ това би го направил Smile
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#16
В снега много хора го правим, нали беше с предно пробвай като драпнеш рачната даваш гассс и давидиш как се окопаваш в снега Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#17
На ръчната ми спирачка и липсва едното жило Big Grin но и без нея пак си мята задника Big Grin
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#18
Няма спор, че Тодор е №1 в България по дрифтинг, както и батко му е сред първите в рали и писта. Ама ти не ми отговори през лятото с какъв автомобил дрифтираш?!?-това имах предвид "Да изплюеш камъчето" Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#19
Не съм те разбрал ми за сега е загадка нека се подготви в по-добро състояние за действието и ще ви покажа 8)
Volvo 460 1.9 TURBO DIESEL INTERCOLER 1996
Reply

#20
Стойо и твоита става , налеи масло на гумите варжия отзат и се побарква може колегата да е проввалBig Grin Big Grin Big Grin Confusedpam2:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)