The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.02. - Официална месечна Бургаска среща

#11
ЕЕЕЕ съберете снимките на едно място де ... така пръснати като провадийска околия тук 5 там 5

#12
ssddaa Wrote:ei yo ...
Защо да не ти правим забележки??????????????????????Мисля че форума си има правила и те важат за всички.Ако не ти харесват правилата нямаш място сред нас.Извинявай че малко остра се изразявам но тука не е място да си пишем глупости.
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав

#13
Code:
Колеги и колешки (ако има), на 21.02(неделя) Часът ще се уточни до 2 дена. Срещата ще се проведе във пицария "Маргарита". Тя се намира срещу Практикер. Има вероятнос да дойдат от VOLVO-клуб и AUDI-клуб. Във момента провеждам прегворите със VOLVO. А за AUDI, колегата DEICIDE 666 ще каже какво става. Те дали ще дойдат. Wink
Момчета вие навити ли сте да присъствате на тази среща. Която смятам да предизвикам Smile Моля за по бързо решение. Часът който се обмисля е 16ч.

#14
Ние от Волво клуба се събираме всяка неделя там.Затова че сте добре дошли при нас Smile Неделя 12.00ч,
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав

#15
az babe
ne pisa gluposti , no poneje jivea v UK ne mi trea kirilica - ta za tva i nemam
puk poneje nemam pisaneto na BG zvu4i tupo i nekoi mi praat zabelejka
susto nekoi sa mnoo gotini kato se draznat sto pisa 'mnoo' a ne 'mnogo' a u sastoto vreme ne se usestat kak govorat s priqtelite si na ulicata
tuka e moje bi momenta da se predstaa
stefano sum, kmeta znae 4e ne sum Volvo man, no poneje imam vijdane po vaprosa kak sa u nase selo nestata bih mogul da vi pomogna
ako ne s drugo none s idei
naseto selo e golemo
ima mnoo informacia i magazini - 12 miliona sme
u forumo osven 4e si pisete ko drugo vi davat? , ako nema drugo za 6to ste im se dava da go zatvarat za 4lenove samo
po zdravi ot london

#16
850t5r Wrote:Едно разяснение за всички ,всички имам в предвид колегите от други градове.Срещи на Метро няма да има.......... било........ "часта собственост " ..............и ние днес бяхме нарушители.Така днес охраната ни определи.С две думи ,това с Метро е история ,а БЪДЕЩЕТО е на паркинга на ОФИСЪТ ни- пицария Маргарита.Та това е.

ко да ти зема за рождения ден ве

#17
Staiko S40 Wrote:Ние от Волво клуба се събираме всяка неделя там.Затова че сте добре дошли при нас Smile Неделя 12.00ч,
а можем ли да изместите часъ в 16 или да дойдите в 16? Защото се обмисля да се съберем така 3те клуба и да си побабрим и еветнуално ако има места да пием по нещо?

#18
ssddaa Wrote:
850t5r Wrote:Едно разяснение за всички ,всички имам в предвид колегите от други градове.Срещи на Метро няма да има.......... било........ "часта собственост " ..............и ние днес бяхме нарушители.Така днес охраната ни определи.С две думи ,това с Метро е история ,а БЪДЕЩЕТО е на паркинга на ОФИСЪТ ни- пицария Маргарита.Та това е.
ко да ти зема за рождения ден ве
току що гледах НОВИНИТЕ по bTV
ТАКОВА НЕЩО КАТО ' ЧАСТНА УЛИЦА' НЕМА В БЪЛГАРСКИЯ ЗАКОН

#19
ssddaa Wrote:ei yo ...
zdr na si4ki ...
...
po zdravi ot london
Мисля ,че е време да призная ,че познавам този човек.Той е УНИКАЛНА личност ,мой много МНОГО МНОГО голям мой ПРИЯТЕЛ .За съжаление дългогодишното му живеене в ГОЛЯМОТО СЕЛО го е накарало да има друго виждане на нещата понякога много по-различно от нашето.Съжалявам, ако смущава нашето общество с негови виждания ,но мога спокойно да ви уверя ,че не враг .По скоро човек видял другата страна на "монетата".Приятелю, тук ще защитя колеги и ще те помоля за КИРИЛИЦАТА просто така е прието .Признавам ,че и на мен ми е по лесно .Забравихме Българският с тия латинско-Български чатове МАМКА МУ!А иначе ,не очаквай да те разберат с един пост ,но важното е ,че аз те разбирам ,МОЙ.Жив и здрав!

#20
Нямам намерение да преписвам на кирилица всички постове на ssddaa
така че нека запазим уважението към останалите тук.
Когато имаш възможност ssddaa,тогава пиши
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)