The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво 340Д на части

#1
Привет на всички колеги.Продавам си 340-ката на части.Волвото е 1986г. 1.6л.дизел.Ако някой има интерес към някаква част да пише тук или да ми звънне на телефон 0885/910-255. Двигателят и е разглобен защото повлякоха лагери на колянов вал и челното стъкло е спукано.Всичко останало си му е в ред.И да не си мислите,че изневерявам на любимата марка-не-вече съм горд собственик на 440 Smile
Reply

#2
здравеи колега!и аз имам същото волво!преди седмица скъсах агренажен ремък!още не сме го отворили за преглед но предполагам че клапаните са повредени!да те попитам предварително можеш ли да предложиш някакви части?
Reply

#3
Привет колега.Съжалявам да чуя че имаш такъв проблем с автомобила,но се случва....кажи какви части ще ти трябват-главата на моето Волво не съм я разглобявал,имам нови гарнитура за глава и капака на клапаните,а ремъкът ми е на около 20000км,но не мисля че е добра идея да си слагаш ремък втора ръка....така,че ако нещо ти върши работа пиши или ми звънни на телефона от първия пост.
Reply

#4
колега търся кардан, ако ти се намира даи цена
Reply

#5
Извинявам се за забавянето с отговора-кардана го няма вече-беше първата продадена част от колата....ако мога да съм полезен с друго- пиши
Reply

#6
интересувам се дали има оборотометър и ако да дали ще стане на 1.4 бензин Smile , че сега имам само един мерник на мястото на оборотометара Big Grin
Xc70 05 D5 163hp 
Reply

#7
Здравейте.Интересува ме,имаш ли стартера?
Reply

#8
reart Wrote:Здравейте.Интересува ме,имаш ли стартера?
интересува ме задно стъкло и дали ще стане за 340ДЛ
Reply

#9
Интересуваме,имаш ли вакум помпа за volvo 340 d.1.7 тел.0887493332.Благодаря!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)