The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Харесах си Волво 440, 1.9 TDI, 90hp

#1
Здравейте Smile Казвам се Александър, приятно ми е и се радвам, че се регистрирах тук. Надявам се скоро да се включа пълноценно Smile Като за първа кола си харесах Волво 440, 1.9 TDI, 90hp - чух че е икономична - 5.5 смесено, здраво купе и двигател, харесва ми и на външност (говорим за '89-'94 набор) и искам да ви попитам какво наистина мислите за тази кола като наблюдения - наистина ли е икономична и колко точно за градско и извънградско, евтини ли са частите, кои са най-честите й проблеми, какво е наложително да сменя като я купя и има ли нещо специфично за модела, което трябва да знам??? Много ви благодаря предварително Smile
Reply

#2
Всъщност не съм чувал да слагат дизеловия мотор на тази 4хх серия преди '94 г. :roll:
Затова "препоръчвам" Бодигарда с такъв мотор - 1994-96. :wink:
Reply

#3
Откакто карам волво( от 2002-ра) , 440 /91-ва , с кеф цитирам два основни диалога:

1. -Абе ти знайш ли колко струват резервните части за волво?!?
- Мне, незнам.

2. - Дупкаааа!!
- Волво!

:mrgreen:
Reply

#4
RenHoldeR Wrote:Здравейте Smile Казвам се Александър, приятно ми е и се радвам, че се регистрирах тук. Надявам се скоро да се включа пълноценно Smile Като за първа кола си харесах Волво 440, 1.9 TDI, 90hp - чух че е икономична - 5.5 смесено, здраво купе и двигател, харесва ми и на външност (говорим за '89-'94 набор) и искам да ви попитам какво наистина мислите за тази кола като наблюдения - наистина ли е икономична и колко точно за градско и извънградско, евтини ли са частите, кои са най-честите й проблеми, какво е наложително да сменя като я купя и има ли нещо специфично за модела, което трябва да знам??? Много ви благодаря предварително Smile

Ако е за 500лв не го взимай!!! Big Grin Big Grin Big Grin
(Прочети малко моята одисея. Не вярвам да съм частен случай)
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)