The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 850 94

#41
Давам телефона на Бош-а, на лесно място е, а другия не го знам, не съм го посещавал. Обаче до него има още един та да не ги объркаш. Наблизо е и Рено Аутоташев.
бул. "Цариградско шосе" 51а 032/681795
инак казано "Скобелева майка"
Reply

#42
Давам телефона на Бош-а, на лесно място е, а другия не го знам, не съм го посещавал. Обаче до него има още един та да не ги объркаш. Наблизо е и Рено Аутоташев.
бул. "Цариградско шосе" 51а 032/681795
инак казано "Скобелева майка"
Reply

#43
Някой знае ли нещо, за тази оферта:
http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu...f1=details

???
Reply

#44
Някой знае ли нещо, за тази оферта:
http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu...f1=details

???
Reply

#45
на пръв поглед две неща:
1. не може да е 130 кс, трябва да е или 126 или 144, в зависимост от броя на клапаните
2. на капака пише GLT, а вътре гледам че е само с предни ел стъкла. До колкото знам ако е GLT трябва да е с предни и задни ел. стъкла и две ел огледала. Не твърдя че съм абсолютно прав, но не е лошо да провериш това несъотвествие. може капака да е сменян. Няма лошо в това стига само да е направен читаво
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#46
на пръв поглед две неща:
1. не може да е 130 кс, трябва да е или 126 или 144, в зависимост от броя на клапаните
2. на капака пише GLT, а вътре гледам че е само с предни ел стъкла. До колкото знам ако е GLT трябва да е с предни и задни ел. стъкла и две ел огледала. Не твърдя че съм абсолютно прав, но не е лошо да провериш това несъотвествие. може капака да е сменян. Няма лошо в това стига само да е направен читаво
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#47
gadnia_metal Wrote:на пръв поглед две неща:
1. не може да е 130 кс, трябва да е или 126 или 144, в зависимост от броя на клапаните

144 е, гледах я преди седмица, след час ще ходя да я гледам пак и май тази ще бъде, много добре е подържана , обслужена е , и стига на диагностиката да не открият нещо ( в което се съмнявам), се надявам в петък да е моя.

п.с.
Вчера гледах 2 в Пловдив ( Smile )) , тази е най-добра, и на най-малко километри .
Reply

#48
gadnia_metal Wrote:на пръв поглед две неща:
1. не може да е 130 кс, трябва да е или 126 или 144, в зависимост от броя на клапаните

144 е, гледах я преди седмица, след час ще ходя да я гледам пак и май тази ще бъде, много добре е подържана , обслужена е , и стига на диагностиката да не открият нещо ( в което се съмнявам), се надявам в петък да е моя.

п.с.
Вчера гледах 2 в Пловдив ( Smile )) , тази е най-добра, и на най-малко километри .
Reply

#49
Quote:п.с.
Вчера гледах 2 в Пловдив ( Smile )) , тази е най-добра, и на най-малко километри .

едната знам коя е :lol: . как беше другата? въобще кара ли я на сервиз?
а дано нямаш проблеми и в петък да почерпиш Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#50
Quote:п.с.
Вчера гледах 2 в Пловдив ( Smile )) , тази е най-добра, и на най-малко километри .

едната знам коя е :lol: . как беше другата? въобще кара ли я на сервиз?
а дано нямаш проблеми и в петък да почерпиш Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)