The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Пловдив 18.04 ...

#11
kingvolvo Wrote:Хайде приятели време няма Smile срещата предстои и пистата ни чака Smile

Е как да няма време,то до събота ще мина поне още 2 пъти покрай Пловдив и ще се върна. Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#12
Хубава работа сега Smile след толкова много минаване ще взема да разкопая магистралата и да те видя тогава Smile Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin но се сещам че колата ти може и да лети Smile :roll: Big Grin
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#13
дано де е хубаво времето че и аз мисля да ви посетя
Reply

#14
Очаква се много силно мероприятие.
Ще се развеят доста клубни знамена и трансперанти.
Reply

#15
Ся последно утре в 10ч сутринта на Лукойл на Карл.шосе преди надлеза вляво нали, Тоше въже имам ако угасна да ме закачиш...нали знаеш, кво имам в предвид
Reply

#16
joro the driver 17 Wrote:Ся последно утре в 10ч сутринта на Лукойл на Карл.шосе преди надлеза вляво нали, Тоше въже имам ако угасна да ме закачиш...нали знаеш, кво имам в предвид

Да последно на Лукоил на Карловско в 10:00.И ние носим въжета... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#17
никакво закачане ... лепвам ти се отзад и те добутвам Smile няма да те оставим
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#18
ок, благодаря момчета, аз съм сам така че може да ме вози някой за да не правим излишни трудности.
Reply

#19
Де бе тая писта, че мое да дойда, но през друг път.
Reply

#20
MichaelLeRoi Wrote:Де бе тая писта, че мое да дойда, но през друг път.
пратил съм ти упътване, за да ти е по-лесно, мини след Р. конаре през Д.поле и само пресичаш карловския път, останалото е в личното ми съобщение до теб
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)