The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V70 2002 - смяна на лампичка за часовника и термометъра?

#1
Здравейте!
Дали някой знае как става това? Предполагам че трябва да се разглоби таблото...ако да ...как? Smile
Reply

#2
Лесно. Но трябва да се работи внимателно!
От мястото където се регулира волана, смъкваш волана в най долно положение. След което откачаш капака на кутията в която са лостовете за мигачи и чистачки - на щипки е. След това се сваля пластмасата която е около таблото. Изваждат се заедно с капака на кутията (не се опитвайте да ги разделяте - много лесно се къса това гуменото която ги свързва). Таблото се държи на 4 винта в четерите си края. Обръщате го на обратно и ще видите в пластмасовия капак дупки в които са крушките свалят се с завъртане на половин оборот. В МП ги продават, но там за златни...

Преди да се започне каквото и да било разглобяване там, е добре колата да не е на контакт и ключа да е изваден от "контакта"!!! Да не се пали или дава на контакт ако таблото е изключено (зеления куплонг в центъра на таблото)!!! В противен случай ще се запишат една торба грешки...
Reply

#3
Мноооого благодаря!!!!!
Бихте ли ми казали само ако не от МП, къде другаде мога да намеря такава лампичка?
Smile Smile Smile
Reply

#4
roussinoff Wrote:Мноооого благодаря!!!!!
Бихте ли ми казали само ако не от МП, къде другаде мога да намеря такава лампичка?
Smile Smile Smile

Чесно казано не ми се е налагало да търся, затова не съм и разпитвал.
Reply

#5
Много благодаря отново за подробното описание Smile
Reply

#6
гр.София ул."Поп Богомил"2-3.Крушки всякакви и шапчици какъвто цвят и размер искаш
Reply

#7
Мерси !!!!!!!!
Reply

#8
Здравейте колеги,
За всички които искат да купят крушки от магазина на ул."Поп Богомил"ще обясня по подробно.Грешката е моя, извинявайте.Не съм сигурен в номера затова обяснявам подробно.
Вървиш по бул."Сливница" .На Лъвов мост завиваш на ляво незнам по бул."Мария-Луиза" /ако идваш от Сточна гара/ или надясно по бул."Мария-Луиза" /ако идваш от Люлин /В посока към ЦУМ и Министерски съвет/.Завиваш първата пряка в дясно е ул."Поп Богомил".От дясната страна гледаш има четири магазина за електроника.Мисля че първия магазин беше с едни жълти решетки, не може да го сбъркаш много особен.Вътре също има жълти решетки.Има крушките с шапчиците цената е около 70-90ст./бр.Извинявайте още веднъж че съм ви подвел.Изпращам и линка на местоположението на магазина.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=422f" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=422f</a><!-- m --> ... 712f&tip=1
Reply

#9
Имам един въпрос колеги.И при мен се налага да сменя крушките на таблото,но не мога да намеря самите крушки.Те се разглабят от цокъла(пластмасовия).Но проблемъте ,че не можах да намеря със същата дължина на полюсите.Повечето са такива като за габарити.От Плевен съм.Да знаете за някоя верига автомагазини.Друг вариант е Conrad.Но там все си мисля,че са някакви дървета китайски,И сигурно няма да светят както трябва.Само знам,че трябва да са 1.2W.Но има значение лумените.И би трябвало да светят не в точка а разпръскано.Ако някой се е срещал с този проблем,може да сподели откъде да закупя
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)