The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ-трябва ми временно компютър за запалването

#1
Колеги моля за помощ, трябва ми услуга и Ви моля, ако някой може да се отзове, след обиколка по всички известни и неизвестни сервизи в Пловдив и смяна на голяма част от ел.веригата, без да има решение на проблема за който съм писал в множество теми от колеги, а именно гаснене по всяко време, в движение, без значение от скорост или други фактори и след това не пали дори на буксир, сега последния мойстор при когото ходих ме посъветва, да сменя за няколко дни компа с друг от същия тип и модел, тъй като никаква електронна тест система не улавя проблем, ако не изгасне на място, което както се досещате, по закона за всеобщата гадост не се случваше, ако се окаже че с другия комп колата е ок, да му занеса моя за ремонт, пропуснах да спомена че е ел.инженер по тази част. Та сега ми трябва комп. за седмица или 2 за да тествам колата, готов съм да си платя за услугата. Жоро от Пловдив тел.0898790600 и 0889216028
Reply

#2
здравей какъв ти е компа ? сименс Бош Саджем ? номер ? например 1.2 1.1
Reply

#3
благодаря на стефчо не само за компа който ми прати за проба, а и за датчика на хол, какъвто се оказа проблема, който вече 3 мес. търсихме и борихме и най-накрая решихме....темата може да бъде изтрита
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)