The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покана за Национално Тунинг Шоу 2010

#1
Здравейте фенове на VOLVO,

Имаме удоволствието да ви поканим на Национално Тунинг Шоу 2010.
Шоуто ще се проведе на 29 и 30 май на писта Лесново, край гр.Елин Пелин - само на 15 мин. от София.

Събитието е организирано от Tuning.BG и ще събере феновете на най-красивите, най-бързите и най-добре свирещите автомобили от цялата страна.

Най-голямото и щуро автомобилно събитие за годината обещава да събере много хора и автомобили, като програмата ще включва: оптичен тунинг, car audio, демонстрации по драг на 200 метра (1/8 миля), боди арт, автомивка по бикини, аерография, много музика, томболи и награди.

На шоуто посетители и участници ще имат възможността да се срещнат и обменят идеи с най-добрите тунинг и аудио професионалисти и любители в България. Фирми изложители работещи в сферата тунинга, аудиото и поддръжката на автомобилите ще представят техните продукти и ще предложат специални промоции.

Самото тунинг състезание ще бъде разделено на две основни категории: Тунинг и Car Audio. Тунинг състезанието ще бъде в една единствена категория, а именно „Цялостен тунинг”, като ще бъдат раздадени и награди за: автомобил на публиката, най-добър интериор, най-добре изглеждащ двигател и прилежащите към него компоненти.

Car Audio частта ще бъде и първия официален кръг от ЕММА 2010 и ще се проведе по правилника и със съдействието на ЕММА България.

Подробности за събитието и записване за участие можете да направите на сайта на шоуто: http://www.tuningshow.bg

Ще се радваме да дойдете!
Reply

#2
Меропроятието сигорно ще е доста голямо и доста интересно...За аудиото като действащ съдия към ЕММА мога да кажа,че тази година ще има много интересни автомобили и много системи които си заслужава да се чуят....
Досега не е имало мероприятие на тази писта ,но предполагам няма да е зле Smile
Чакаме с нетърпение шоуто....принципно който е фен на аудиото,двигателите,автомобилите или просто лсънцето и бирата би си искарал добре....Не го казвам като реклама защото даже нз дали не е безппалтно за посетители Smile
поздрави на всички....
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#3
малко повече инфо кой ден ще е аудиото, че мисля само на 30 да идвам щото съм на работа на 29ти, щото ако идвам ще е основна заради емма Wink
Reply

#4
Още малко инфо ;
а каква ще е входната такса за зрители ?
Възрастни - 5лв.
Деца до 12г. - безплатно.

кой от двата дни ще се оценява цялостния оптичен тунинг???
Оценяването ще бъде и през двата дни, а награждаването - втория.

Как седят нещата с таксите... на Емма 2009 плащахме по 20лв да си вкараме колата
Тъй като само във аудио часта ще участвам, да не искате и да плащам някво участие за тунинга... или са напълно отделни....
И сега таксата на ЕММА е същата - 20лв., а за категория ТУНИНГ няма да има такса. Всички участници (тунинг и кар аудио) няма да плащат и вход на пистата.
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE
Reply

#5
дам така е Smile първия ден сигорно ще е Оценяванаето на Качество ,а втория оценяването на инсталацията на СЛП и измерването...
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#6
Аз пък ще мина да ви подкрепя Wink Надявам се и двата дни да присъствам, че скоро не съм се мотал по такива мероприятия Big Grin
Reply

#7
Програма на събитието може да видите ето тук: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.tuningshow.bg/programa" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.tuningshow.bg/programa</a><!-- m -->
Ще добавяме и още атракции в следващите дни. На щандовете на фирмите изложители ще се организират и демонстрации, които не са поместени в програмата.

За участие можете да се записвате ето от тук: http://www.tuningshow.bg/uchastie
Reply

#8
Ммммм.. някой ше ходи ли на 100 процента, че ми се ходи, ама не ми се ходи сам Confusedad7:
В английски форум питаш и те ти отговарят, в руски питаш и те те питат, в български питаш и секи ти казва колко си тъп...
Reply

#9
PANTERATA_440 Wrote:Ммммм.. някой ше ходи ли на 100 процента, че ми се ходи, ама не ми се ходи сам Confusedad7:

Аз и mecheto имаме идея да отидем...,то тази идея има и история, но нека Методи я разкаже Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#10
PANTERATA_440 Wrote:Ммммм.. някой ше ходи ли на 100 процента, че ми се ходи, ама не ми се ходи сам Confusedad7:

Ами аз съм решил да ходя, ако не изникне нещо спешно, съм там Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)