The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Разлика м/у S40 и V40

#21
Cavalera Wrote:Ще поправя Димо за детските седалки - Те са опционни и се слагат и на С40 и на В40 (виждал съм В40-ки с такива)
За багажника определено В40 печели категорично (какви ти електроуреди - като се местих, наведнъж съм карал две легла 90х200см заедно с матраците и стрърчаха само около една педя отзад)

разликата между двете е по-скоро въпрос на личен вкус - аз все още не мога да определя кое от двете ме кефи повече, но съм с В40 от практична гледна точка.

Не знаех за седалките :oops: :oops: :oops:
иначе и на мен комбито ми се вижда по-практично.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#22
Cavalera Wrote:Ще поправя Димо за детските седалки - Те са опционни и се слагат и на С40 и на В40 (виждал съм В40-ки с такива)
За багажника определено В40 печели категорично (какви ти електроуреди - като се местих, наведнъж съм карал две легла 90х200см заедно с матраците и стрърчаха само около една педя отзад)

разликата между двете е по-скоро въпрос на личен вкус - аз все още не мога да определя кое от двете ме кефи повече, но съм с В40 от практична гледна точка.

Не знаех за седалките :oops: :oops: :oops:
иначе и на мен комбито ми се вижда по-практично.
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#23
dimo Wrote:Не знаех за седалките :oops: :oops: :oops:

Не ти се е налагало да оглеждаш за такива неща - всяко нещо с времето си Smile

Най-интересното е че когато се оглеждах за мойта, от германия ми цитираха някакво изследване на ADAC според което въпросните столчета на С/В40 били едни от най-несигурните(спрямо други детски столчета) :?
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#24
dimo Wrote:Не знаех за седалките :oops: :oops: :oops:

Не ти се е налагало да оглеждаш за такива неща - всяко нещо с времето си Smile

Най-интересното е че когато се оглеждах за мойта, от германия ми цитираха някакво изследване на ADAC според което въпросните столчета на С/В40 били едни от най-несигурните(спрямо други детски столчета) :?
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#25
Cavalera Wrote:
dimo Wrote:Не знаех за седалките :oops: :oops: :oops:

Не ти се е налагало да оглеждаш за такива неща - всяко нещо с времето си Smile

Най-интересното е че когато се оглеждах за мойта, от германия ми цитираха някакво изследване на ADAC според което въпросните столчета на С/В40 били едни от най-несигурните(спрямо други детски столчета) :?

Ами те просто са част от седалката, която се повдига. Няма нито обгръщащи рамки, нито поставка, и самата седалка идва по-ниско, отколкото ако се сложи специална. Освен това мисля, че (не че съм прбвала да знам), ако се сложи дете и се затегне с колана, няма да е стабилно. Но не съм чувала пък други марки коли от по-старите години да имат такова. То Волво са въвели не едно и две системи за сигурност, разпространени сега във всички коли.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#26
Cavalera Wrote:
dimo Wrote:Не знаех за седалките :oops: :oops: :oops:

Не ти се е налагало да оглеждаш за такива неща - всяко нещо с времето си Smile

Най-интересното е че когато се оглеждах за мойта, от германия ми цитираха някакво изследване на ADAC според което въпросните столчета на С/В40 били едни от най-несигурните(спрямо други детски столчета) :?

Ами те просто са част от седалката, която се повдига. Няма нито обгръщащи рамки, нито поставка, и самата седалка идва по-ниско, отколкото ако се сложи специална. Освен това мисля, че (не че съм прбвала да знам), ако се сложи дете и се затегне с колана, няма да е стабилно. Но не съм чувала пък други марки коли от по-старите години да имат такова. То Волво са въвели не едно и две системи за сигурност, разпространени сега във всички коли.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)