The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко предложения към админите

#21
Имам следната забележка и съоветно, предложение.
Много са красиви тези сини лентички преливащи до тъмносиньо, но черния текст в тях (поне на моя монитор) не се чете. Трябва да маркирам надписа, за да мога да го прочета. Това си е неудобство все пак.
Предлагам да направите надписите в някакъв по-светъл цвят.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#22
Имам следната забележка и съоветно, предложение.
Много са красиви тези сини лентички преливащи до тъмносиньо, но черния текст в тях (поне на моя монитор) не се чете. Трябва да маркирам надписа, за да мога да го прочета. Това си е неудобство все пак.
Предлагам да направите надписите в някакъв по-светъл цвят.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#23
Здравейте!
На мен ми харесва разпределението на темите както е сега, само ми липсва тема за самото Сдружение "Волво клуб България" - там да се качат всичики документи по регистрацията, Решения на Общото събрание, на УС и др., така, че интересуващите или влизащите за пръв път да има къде на едно място да прочетат каквото им е нужно. Нещо с файловия сървър не потръгнаха нещата ми се струва.
Срещите са си нещо отделно - това е живият клубен живот, според мен добре се отразява. :lol:
Местоживеенето, модел и год. на пр-во - да бъдат задължителни полета в регистрационата форма - не можем да се разберем къде колко сме и от къде сме.
За анонимният достъп: който иска - да си разглежда анонимно, който иска де се изказва - да бъде така добър да се обозначи.
Може би трябва да има някакви подраздели: Дизел - Бензин - Газ - със своята специфика.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#24
Здравейте!
На мен ми харесва разпределението на темите както е сега, само ми липсва тема за самото Сдружение "Волво клуб България" - там да се качат всичики документи по регистрацията, Решения на Общото събрание, на УС и др., така, че интересуващите или влизащите за пръв път да има къде на едно място да прочетат каквото им е нужно. Нещо с файловия сървър не потръгнаха нещата ми се струва.
Срещите са си нещо отделно - това е живият клубен живот, според мен добре се отразява. :lol:
Местоживеенето, модел и год. на пр-во - да бъдат задължителни полета в регистрационата форма - не можем да се разберем къде колко сме и от къде сме.
За анонимният достъп: който иска - да си разглежда анонимно, който иска де се изказва - да бъде така добър да се обозначи.
Може би трябва да има някакви подраздели: Дизел - Бензин - Газ - със своята специфика.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#25
Zdravko Wrote:Имам следната забележка и съоветно, предложение.
Много са красиви тези сини лентички преливащи до тъмносиньо, но черния текст в тях (поне на моя монитор) не се чете. Трябва да маркирам надписа, за да мога да го прочета. Това си е неудобство все пак.
Предлагам да направите надписите в някакъв по-светъл цвят.

Да се уточня.
Става въпрос за "Стил на форума: GenElectro".
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#26
Zdravko Wrote:Имам следната забележка и съоветно, предложение.
Много са красиви тези сини лентички преливащи до тъмносиньо, но черния текст в тях (поне на моя монитор) не се чете. Трябва да маркирам надписа, за да мога да го прочета. Това си е неудобство все пак.
Предлагам да направите надписите в някакъв по-светъл цвят.

Да се уточня.
Става въпрос за "Стил на форума: GenElectro".


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo 440 1,8i '94
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)